jít naiDNES.cz

Slovenská kráska z Teroristky Kristína Svarinská. Co jste o ní možná nevěděli?

Nádherná Slovenka si zahrála v novém filmu Radka Bajgara Teroristka. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Patří do kategorie talentovaných a nadpozemsky krásných Slovenek, které září i v českém filmu. Teď si Kristína Svarinská (29) zahrála v nové černé komedii Radka Bajgara Teroristka. Kráska se stala ozdobou středeční premiéry v pražské Lucerně. Odkud Kristínu ještě můžete znát?

Ještě jí nebylo ani třicet a už se do česko-slovenské kinematografie zapsala pěknou řádkou úspěšných filmů a seriálů. Kristína Svarinská. Nádherná slovenská herečka se objevila na premiéře filmu Teroristka, v němž si zahrála jednu z vedlejších rolí.

Kristína na první pohled upoutá výjimečnými ženskými půvaby. Kromě dokonalé postavy má bruneta nádherné dlouhé lokny a výrazný symetrický obličej, kterému vévodí velké oči a plné rty.

Není divu, že ji filmaři poprvé postavili před kameru v jejích třinácti letech, kdy si zahrála ve filmu Dážď padá na naše duše nebo o rok později po boku Zuzany Stivínové ve filmu Nevěrné hry.

Kristína Svarinská v novém filmu Teroristka

Kristína Svarinská v novém filmu Teroristka

Kristína se ale proslavila až filmem Love (2011), který byl toho roku nejnavštěvovanějším snímkem na Slovensku.

Češi si krásku zase pamatují z reklam na mobilního operátora s Ivanem Trojanem v roli tajného agenta. Kristína si také zahrála spolu s Marthou Issovou v pohádce Alice Nellis Sedmero krkavců.

Mladší generace sexy brunetu zaznamenala v teenagerovské komedii 10 pravidel, jak sbalit holku. Těžko si představit krásnější herečku, která by se role ujala.

Kristína Svarinská na premiéře filmu Teroristka

Kristína Svarinská na premiéře filmu Teroristka

V roce 2017 si Svarinská zahrála svou první roli princezny v pohádce Nejlepší přítel, kde jí prince dělal Zdeněk Piškula. Herečka tehdy prozradila, že i když měla při natáčení nové pohádky jazykovou lektorku, nakonec ji předabovali. „Naučit se dobře česky je náročné a ne každý to zvládne,“ řekla pro Magazín DNES před dvěma lety.

Herečka příliš nesdílí své soukromí. Dlouho chodila s Davidem, který pracoval v reklamě. Loni byla spatřena po boku Tomáše, jenž zase pracoval u jednoho z výrobců energetických nápojů. 

Kristína před pěti lety přišla o maminku, která zemřela na následky mrtvice. „Maminka zemřela a mně dost dlouhý čas trvalo, než jsem si připustila, že se něco takového stalo. Já jsem totiž ten typ člověka, který všechno skryje dovnitř a tam si to drží,“ prozradila v internetovém pořadu #tbt Svarinská.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 2. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  15
 • Sladký
  15
 • Haha
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  13
Komentáře