jít naiDNES.cz

Žádné sexbomby, přirozená krása! Jak dopadla anketa o nejkrásnější mladou herečku?

Anketu o nejkrásnější talentovanou herečku vyhrála Kristína Svarinská. | foto: koláž Expresu

V anketě serveru Expres.cz o nejpůvabnější talentovanou herečku je rozhodnuto. Čtenáři dali nejvíce hlasů Kristíně Svarinské, která je sice slovenského původu, ale už několik let patří k oblíbeným herečkám českého filmu. Roztomilé Kristíně šlapala na paty Eva Josefíková a první trojici uzavřela Jenovéfa Boková.

Nemají potřebu se vystavovat na sociálních sítích, nehonosí se na každé společenské akci obřím výstřihem. Přesto ale dokážou všechny uhranout, a to hlavně přirozeným šarmem.

Řeč je o vítězné trojici ankety Expres.cz o nejkrásnější talentovanou herečku. Tu totiž ovládly tři skromně působící, ale zato velmi půvabné herečky Kristína Svarinská, Eva Josefíková a Jenovéfa Boková.

Absolutní vítězkou je podle hlasování čtenářů Svarinská. Paradoxně jde o slovenskou herečku, která ale už několik let září v českých filmech. 

Kristína Svarinská je prostě kočka!

Kristína Svarinská je prostě kočka!

Zahrála si třeba v komedii 10 pravidel, jak sbalit holku po boku Miroslava Donutila nebo Jana Dolanského či v pohádce Sedmero krkavců. Už dlouho také tvoří pár s Jiřím Mádlem v reklamě na brambůrky Bohemia.

Takto dopadla anketa o nejkrásnější mladou herečku.

Takto dopadla anketa o nejkrásnější mladou herečku.

Svarinská vyhrála se slušným náskokem nad Evou Josefíkovou, českou herečkou, která mnohým čtenářům chyběla už v předchozí anketě o nejkrásnější herečku. 

Sympaťačka Eva Josefíková je prostě od přírody krásná!

Sympaťačka Eva Josefíková je prostě od přírody krásná!

Také Eva, kterou diváci znají třeba z komedie Probudím se včera či jako princeznu z pohádky Korunní princ, platí spíše za roztomilou a přirozeně šarmantní dívku než za vyhlášenou sexbombu.

A podobně je na tom i příčka bronzová. Tu obsadila talentovaná Jenovéfa Boková, která se poprvé před kamerou blýskla rolí ustrašené dívenky ve filmu Občanský průkaz, ale nově už jako mimořádně krásná mladá dáma hraje v divácky úspěšné komedii Ženy v běhu.

O mladou a půvabnou herečku Jenovéfu Bokovou se režiséři přetahují!

O mladou a půvabnou herečku Jenovéfu Bokovou se režiséři přetahují!

Poměrně překvapivě se tak do popředí nedostala třeba mladičká dvojice Anna Kadeřávková a Sara Sandeva nebo vybavená Aneta Krejčíková ze seriálu Ulice. Jak se dařilo vaší favoritce?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:32 18. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Haha
  14
 • Trapas
  13
 • Tvl
  12
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat