jít naiDNES.cz

Kristelová a Řepka míří společně na obrazovky. Chystá se jim vlastní pořad!

Nejdříve to vypadalo, že bude mít Tomáš Řepka (43) na televizi Barrandov vlastní pořad o fotbale, nyní se podle informací Expres.cz rýsuje zcela nový projekt. V něm by měl být společně se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou (37).

Fotbalista Tomáš Řepka a moderátorka Kateřina Kristelová nejraději tráví čas spolu. O to větší radost jistě mají, že jim televize Barrandov bude za společný čas platit.

Podle informací Expres.cz by měl mít pár vlastní pořad. „Tomáš s Barrandovem vyjednává už delší dobu. Nejdříve to vypadalo, že bude mít pořad sám, ale nakonec vymysleli, že ho bude dělat s Kateřinou,“ řekl nám náš zdroj, podle něhož ještě není zcela jasné, o co půjde.

„Podrobnosti se ještě řeší, stejně tak i podmínky. Oba se ale velmi těší,“ dodal.

Sama Kateřina na svých sociálních sítích několikrát naznačila, že se něco chystá. „Moderuju Paparazzi, což je společenský magazín, kde mám na starosti i dramaturgii a celý formát jako takový, a strašně mě to baví. Do toho chystáme ještě jednu věc, tak uvidíme, jak všechno dopadne a kdy ji třeba diváci budou mít šanci vidět. Mám sedmiletou holčičku a upřímně? Přeju si v práci především zvolňovat. Zatím se to moc nedaří,“ uvedla zase pro Expres.cz.

To TV Barrandov k nám moc sdílná nebyla. Náš dotaz totiž ponechali bez odpovědi.

Tak uvidíme, s čím se nakonec Tomáš a Katka na obrazovkách objeví!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:41 středa 21. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Super
  13
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat