jít naiDNES.cz

Hvězda Instagramu lascivně provokuje, po ostrově Ibiza schválně chodí nahá

Erin Budina se ráda ukazuje nahá na veřejnosti. | foto: Koláž Expresu

Má krásné tělo, tak proč by ho lidem neukázala, že? Erin Budina, kontroverzní reality star a hvězda Instagramu, opět vystavuje svá ňadra celému světu! Zasluhuje si za svou odvahu obdiv, nebo spíše opovržení?

Třiadvacetiletá hvězda Instagramu Erin Budina ráda ukazuje své tělo veřejnosti. Ještě více ji pak těší, když se o jejích dokonalých křivkách píše po celém světě.

Ze sexy fotek britské modelky mají ale největší radost milovníci odvážných snímků. Kráska, kterou na Instagramu sleduje více než 225 tisíc lidí, je schopná ukázat veřejnosti snad vše.

Už v minulosti se svět pořádně pokochal snímky, kde byla Erin Budina spatřena v bílých šatech, ze kterých jí „omylem“ vykouklo ňadro.

Erin se ráda vystavuje, není to ale někdy už příliš?

Erin se ráda vystavuje, není to ale někdy už příliš?

Pro většinu lidí na světě by to byl trapas, který je bude děsit do konce života. Erin Budina si ale takové situace náležitě užívá a ještě svým pohledem vyzývá přihlížející fotografy, aby si její hrudník vyblýskli ze všech možných úhlů.

Tohle přeci nemůže být omyl!

Tohle přeci nemůže být omyl!

Teď se tmavovlasá kráska ukázala na party na ostrově Ibiza. Zde se promenádovala téměř nahá a užívala si divoký mejdan se svými přáteli.

Takhle se Erin promenádovala na Ibize.

Takhle se Erin promenádovala na Ibize.

Není divu, že jí nejspíše opět vůbec nevadila přítomnost fotografů. Takhle celebrita z povolání bere vystavování svého těla jako zábavu, které se nehodlá za žádnou cenu vzdát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 19. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
 • Haha
  8
Komentáře