Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Brožová se vrátila ze Španělska, karanténu neřeší: Byla jsem tam jen na skok, jsem o. k.

  Herečka Kateřina Brožová (52) na svůj Instagram ještě před pár dny přidávala snímky ze španělské Malagy a Tarify. Právě Španělsko je přitom jedna z nejrizikovějších zemí. V pondělí se tam počet nakažených koronavirem zvýšil na 8744, téměř 300 lidí nemoci podlehlo. I přestože vláda nařídila povinnou dvoutýdenní karanténu pro ty, kteří se vrátí z rizikových oblastí, Brožová už pracuje a hlásí, že je v pořádku.

  Vláda v pátek 13. března rozšířila povinnou karanténu pro občany vracející se z rizikových zemí, mezi které patří například Itálie, Španělsko, Rakousko, Čína či Německo.

  Právě ze Španělska se den před tímto nařízením vrátila herečka Kateřina Brožová. Ta se na sociální síti Instagram ještě minulou středu chlubila snímky z Malagy a Tarify.

  Většina lidí, kteří se vrátili z rizikových oblastí, šla pro jistotu okamžitě do dobrovolné karantény. 

  Byla jsem tam jen na otočku, jsem v pořádku

  Brožová ale podle serveru Super.cz v současné době natáčí seriál FTV Prima Modrý kód a do karantény jít odmítla. Prý se cítí dobře.

  „Jsem dávno doma. Byla jsem tam (ve Španělsku, pozn. red.) jen na otočku. Jsem v pořádku,“ vzkázala herečka výše zmíněnému webu.

  Kateřina Brožová navštívila španělskou Malagu a Tarifu. Do karantény poté nešla.

  Kateřina Brožová navštívila španělskou Malagu a Tarifu. Do karantény poté nešla.

  Do karantény sice Brožová oficiálně poslána nebyla, ale stejně jako mnoho dalších známých tvářích si jistě mohla (a měla) říct, že by bylo správné neohrožovat své okolí a raději se na dva týdny zavřít doma. 

  V České republice je situace kolem pandemie koronaviru každým dnem horší. K dnešnímu dni je už 396 nakažených, 3 z nich jsou ve vážném až kritickém stavu, 3 lidé se ale z nemoci už dokázali vyléčit.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz