Arichteva si pojistila dobře placený flek: Ve Slunečné s těhotenstvím počítali

28. dubna 2020
Veronika Arichteva (33) nedávno světu oznámila radostnou událost, a to že s manželem, režisérem Biserem Arichtevem, čekají prvního potomka. Herečka, která se pravidelně objevuje v seriálu Slunečná coby přítelkyně Marka Lambory Denisa, je sice v pátém měsíci těhotenství, umí si ale představit, že i v požehnaném stavu bude natáčet, pokud to okolnosti dovolí.

Protože ani tvůrci seriálu Slunečná jasně nevědí, kdy budou moci začít natáčet, o své pracovní budoucnosti moc netuší ani Veronika Arichteva

„Samozřejmě bych ráda točila dál, ale vůbec nevím, jaké budou podmínky. Netuším, jak se pandemie vyvine, co bude v létě, a tak nedokážu říct... Miminko je teď nejdůležitější, ale pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou není rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ přiznala herečka, která jako svou prioritu vidí své zdraví. 

„Kdybych nebyla těhotná, tolik to neřeším, ale přiznám se, že se docela bojím,“ doplnila.

Svým těhotenstvím scenáristům čáru přes rozpočet naštěstí neudělala, jelikož těhotenství její postavy Denisy bylo v plánu od začátku.

„Producenti mě oslovili, jestli bych nechtěla hrát ve Slunečné, s díky jsem odmítla, protože jsme s manželem plánovali rodinu a přišlo mi fér to říct hned na začátku. Přesto mi zavolali znovu a řekli, že u Denisy plánují, že tato postava bude těhotná. Jak, proč a s kým? Tak to se mě neptejte, neprozradím,“ usmívá se herečka, která má na seriál jen samé kladné ohlasy.

„Překvapilo mě, kolik mých známých to sleduje, a na Instagramu mě neustále někdo označuje na nějakém příspěvku o Slunečné,“ rozzářila se.

Postava Denisy není úplně kladná, ale zase to není žádná potvora. „Baví mě, jsem tam takový škodič. Je dobře, že diváci fandí Týně a Jankovi, a doufám, že až půjdu ven, tak na mě nějaký fanoušek nehodí žvýkačku nebo tak,“ prozradila Veronika Arichteva, která se s Markem Lamborou, který hraje Janka, poznala až na natáčení. 

„Zprvu jsem si říkala, že bych mu měla hrát spíš mámu než přítelkyni. Musím ale říct, že je Marek moc talentovaný, šikovný a je s ním fajn práce,“ dodala herečka, která spolu s Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou exceluje také v projektu 3 v 1.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:12 středa 26. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 23
  • 21
  • 19
  • 18
  • 16
  • 15
Komentáře