Středa 8. července 2020, svátek má Nora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Kerndlová se rozlítostnila nad odloučením, ze Španělska mohla být už dávno doma v Česku

  Zpěvačka Tereza Kerndlová (33) spojila příjemné s užitečným a poté, co uvázla na dovolené ve španělské Marbelle, své fanoušky zevrubně informovala o tom, jak to v milionářském letovisku aktuálně chodí. Vše střídala se zúčastněnými statusy prokládanými steskem po milovaných rodičích. Možná kdyby sedla na letadlo v polovině března, mohla si „vyhnanství“ ve vile u moře o poznání zkrátit.

  „Píšu si to na kachličky v kuchyni společně s náplní dne pro lepší přehled. Dnes koupeny letenky domů na 5. června! S největší pravděpodobností by to mělo vyjít. Přestup v Curychu a pak směr Praha, takže je to vidina toho, že brzo budu zase zpět v Česku,“ oddechla si před pár dnyTereza Kerndlová, která si s manželem Reném dovolenou na jihu Španělska kvůli koronaviru musela o měsíce prodloužit.

  V polovině února ještě neměla tušení, jak moc bude situace vážná, začátkem března ještě s úsměvem na rtech informovala, že v Marbelle není hlášený ani jeden případ covidu-19.

  Nedlouho poté musela i ona do domácí karantény a utrum měla i s procházkami a focením na pláži. 

  „Už to tady žije skoro na 100 procent a možná je to zvláštní, ale já se těším domů,“ informovala z Andalusie, která je každý rok cílem milionů turistů z celého světa.

  „Jsi táta, který na mě pořád myslí, vždycky a pořád, to vím jistě! I když jsi byl často pryč, když jsem byla malá, všechen čas jsi mi plně a s obrovskou láskou vynahradil a vím, že jsem byla v té odloučené době v tvém srdci a scházel ti společný čas stejně jako mně!“ vyznala se směrem ke svému otci, známému hudebníkovi Ladislavu Kerndlovi.

  „Nesmírně tě obdivuju a miluju, tati, a přeju ti nádherné narozeniny! Až budeme spolu, tak ti zase já vynahradím ty měsíce, které jsme teď byli bez sebe, protože naše spojení je silné a nesmírně si chybíme,“ doplnila zpěvačka, která samozřejmě nezapomněla ani na maminku.

  Té se vyznala druhou neděli v květnu na Den matek.

  „To odloučení je bolavé, ale o to víc se těším na to, jak tě obejmu a budu držet, držet hodně, hodně dlouho. Jsi pro mě nenahraditelná, jedinečná, naprosto nepostradatelná,“ napsala jí Kerndlová.  

  Je hezké, že na rodiče myslí a nikdo se nemůže divit, že se na ně moc těší. Na druhou stranu bylo v její a manželově moci se sebrat na začátku března a stihnout odletět do Prahy dřív, než měli v plánu. Nebo zvolit méně pohodlnou cestu vozem. Španělsko přece jenom není Chile nebo Austrálie, i když je to autem lán cesty. Například společnost Ryanair létala v rámci Evropy ještě v polovině března. Do vybraných měst v Evropě také české ministerstvo zahraničí vypravilo repatriační autobusy.

  Srdceryvné výlevy o životě v pronajaté vile v Marbelle, která platí za ráj dovolenkářů a movitějších turistů, proto tak trochu blednou ve světle toho, že zpěvačka možná jen zvolila pohodlnější variantu, protože násilím ji tam nikdo nedržel. Jen by třeba musela oželet již zakoupenou letenku a pořídit novou.

  Fotogalerie

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

  Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 8. července 2020, svátek má Nora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz