Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Čerstvě nezadaná Kordula odmítá jít v Agátiných šlépějích! Co vše na sebe práskla?

  Kordula Stropnická je prý nyní zamilovaná jen do sebe. | foto: Instagram

  V září oslavila plnoletost a o několik týdnů později vyplavalo na povrch, že Kordula Stropnická (18) už netvoří pár se zámožným Damianem. Přestože se krásná dcera herečky Veroniky Žilkové (62) k rozchodu veřejně příliš nevyjadřovala, nyní udělala výjimku a svým fanouškům na Instagramu celkem otevřeně odpovídala na různé dotazy. Ty se týkaly především jejího soukromí. Co všechno prozradila?

  Kordula Stropnická (18) před dvěma měsíci oslavila plnoletost. Dcera Veroniky Žilkové (66) a Martina Stropnického (66) s příchodem osmnáctky ovšem zažila i první velké zklamání v lásce.

  Drobná blondýnka se totiž rozešla se synem zámožného podnikatele Damianem, se kterým více než rok tvořila pár. Ještě v létě se přitom zdálo, že dvojice je do sebe zamilovaná až po uši. Společně si také užívali luxusní dovolenou v Řecku či exotickém Thajsku.

  Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou,“ řekla Super.cz Kordula poté, co vyšlo najevo, že se dvojice rozešla.

  Nyní si mladší sestra Agáty Hanychové (38) naplno užívá single život, a jak sama na sociálních sítích uvedla, do nového vztahu se jen tak nepohrne.

  „To, co má přijít, přijde, ale určitě teď nikoho nevyhledávám. Nejsem ty člověka, co skáče ze vztahu do vztahu a potřebuju čas hlavně pro sebe,“ uvedla na Instagramu Kordula, která tak očividně nehodlá kopírovat Agátu, jež je pověstná tím, že dlouho nevydrží sama.

  Agáta Hanychová s mladší sestrou Kordulou Stropnickou.

  Jasně srovnané priority

  Na dotaz od fanynka, jaké má preference u kluka, měla jasnou odpověď: Věrnost, lásku, ochotu, respekt, oporu, bezpečí“.

  Kordula dále také velmi otevřena sdělila, jaké jsou její sny v životě. Mladá kráska si například přeje nikoho nezklamat, mít krásnou a šťastnou rodinu plnou lásky, hodnotnou a úspěšnou kariéru a také vrátit vše své mamince Veronice Žilkové, která by podle jejích slov pro ni udělala první poslední.

  Kordula Stropnická a její sny v životě.

  Vyšlapává si vlastní cestu

  Je vidět, že Kordula má na svůj věk velmi srovnané priority. Mimo to je nadanou jezdkyní, která v koňském sedle zaznamenává velké úspěchy.

  Hned při své premiéře v říjnu loňského roku se Kordula v sedle Cornelie K alias Kordule dvakrát umístila na úctyhodném 10. a jednou na 19. místě z celkem až 50 závodníků. Koncem července na závodech v Kralovicích v kategorii juniorů s Cornelií zaznamenaly krásné 2. místo a celkově se umístily páté.

  Přestože by se Kordula mohla z fleku živit také modelingem, kariéra modelky či účast v miss ji prý neláká. To samé platí také pro herectví. Kordula si zkrátka vyšlapává svoji vlastní cestičku a nehodlá následovat ani svojí starší sestrou, ani milovanou maminkou.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...