Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Detaily rozchodu Korduly a Damiana: Ranní příjezd ze striptýzu a šílené plány s dcerou Žilkové!

  Kordula Stropnická (18) minulý týden oficiálně oznámila, že už netvoří pár s mladým milovníkem rychlých aut a luxusních značek Damianem, s nímž chodila zhruba rok. Podle důvěryhodného zdroje Expresu ti dva řešili dlouhodobé vztahové problémy. Hlavním bodem měl být údajně bohémský životní styl mladíka ze zámožné rodiny. „Jednou ho domů v ranních hodinách přivezlo auto ze striptýzového klubu Darling. Sex bral jako věc, se kterou se obchoduje,“ nechal se slyšet člověk, podle kterého měl Damian velmi „zajímavé“ plány s dcerou Veroniky Žilkové (62). Známou herečkou redakce Expresu kontaktovala.

  Kordula Stropnická se s přítelem Damianem ještě nedávno objevovali na akcích a vypadali jako spokojený pár. Minulý týden ale mladší sestra Agáty Hanychové oznámila, že s mladíkem ze zámožné rodiny už nějaký ten pátek není. Z jejího vyjádření bylo navíc zřejmé, že nešlo zrovna o klidný rozchod.

  „Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou,“ řekla Kordula pro web Super.cz. Damian, jehož bohatý otec David Darling, dříve Drahokoupil, býval majitelem pražského klubu Darling, se nechal slyšet, že si nyní užívá svobody a naznačil, že to byl on, kdo dceru Veroniky Žilkové odkopl

  „Rozešel jsem se s ní já. Už je to něco přes měsíc. Bohužel jsme měli moc odlišné názory. Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ uvedl Damian pro server TN.cz .

  Podle důvěryhodného zdroje Expresu, který má blízko k Damianovi i Kordule, bylo ale vše trochu jinak. Mladík prý rád flámoval a po divokých mejdanech s kamarády dlouze vyspával, což začalo vadit i jeho (skoro)tchyni.

  „Damian nic nedělal, jenom chlastal první ligu a bydlel u Žilkové, která si pak stěžovala, že ho musí živit. Zatímco Kordula jezdí na koni a její rodina dělá všechno pro to, aby byla úspěšná, on pořád jenom pařil, vymetal večírky a některé i organizoval. Vyspával do oběda a pořád se kvůli tomu s ní dohadovali. Damian byl tišší kluk a zřejmě byl v domácnosti submisivní. Skutečnost, že vydržel rok s Kordulou a Žilkovou, je výjimečná,“ uvedl náš informátor, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

  „Před dům Žilkové ho jednou přivezlo takové to striptýzové auto z Darlingu. Kordulu to muselo pochopitelně bolet. Měl také půjčený vytuněný Mercedes a proháněl se s ním po Suchdole. Lidi si pak stěžovali a pomlouvali Kordulku,“ dodává zdroj Expresu.

  Měl to v hlavě nastavené jinak...

  Kordule a její mamince Veronice údajně měly vadit také Damianovy ambice stát se následovníkem svého tatínka, který vlastnil již zmíněný klub Darling a v roce 2017 vyfasoval trest za kuplířství.

  „Damian to měl v hlavě nastavené jinak. Sex bral jako úplně normální věc, se kterou se obchoduje. Říkal, že bude jednou manažer Darlingu a že bude za vodou. Měl představu, jak mu bude Kordula v klubu pomáhat. Plánoval na erotickém veletrhu u stánku prodávat sádrové odlitky vagín a podobně,“ říká zdroj Expresu, podle kterého není divu, že se Damian u Korduly a Veroniky nedočkal pochopení.

  Redakce Expresu ohledně rozchodu Damiana a Korduly kontaktovala Veroniku Žilkovou. Zajímalo nás, jak bude na výše uvedené informace známá herečka reagovat. „Nezlobte se, ale nebudu na to vůbec odpovídat,“ oznámila nám Žilková a práskla telefonem.

  Veroniku nejspíše nemusí mrzet, že první velký vztah její dcery Korduly skončil nezdarem, ale herečka očividně nechce nepříjemnou záležitost ještě více rozmazávat.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...