Jdu na detox! Koptík se kvůli Gregorové podrobí tvrdé léčbě

22. ledna 2018
Ondřej Koptík o sobě dal po dlouhých týdnech znovu vědět, Hana Gregorová může být klidná. Tentokrát neřešil její soukromí, ale sebe. Exmilenec oblíbené herečky totiž prozradil, že ho čeká životní zkouška. Kvůli své drogové závislosti musí absolvovat šestitýdenní detoxikační léčbu!

Když mu ke konci loňského roku Hana Gregorová dala kvůli jeho drogové závislosti košem, rozhodl se, že ji zostudí před celým národem. Ondřej Koptík nejenže svou slabost pro omamné látky popíral, navíc házel špínu na celou rodinu postarší milenky.

Z jeho posledního vyjádření je ale zřejmé, že Koptíkovy problémy neskončily. A proto se rozhodl podstoupit léčbu. Z jeho vyjádření je zřejmé, že to sám vnímá jako poslední naději.

Je to poslední informace, kterou dávám na svůj Facebook. Pracuju, práce mě baví, docházím na terapie, ale pořád je tu ten strašák drog, který způsobil, že jsem ublížil lidem kolem sebe, které jsem měl a pořád mám moc rád,“ napsal Koptík s tím, že je již dva měsíce úplně čistý.

Přiznávám, že je to úžasný pocit a nikdy předtím jsem nezažil tolik radosti ze života jako teď. Ale rozhodl jsem se, abych měl absolutní jistotu, že už nikdy nepodlehnu drogám, podstoupit šestitýdenní detoxikační léčbu na klinice. Chci to udělat nejenom kvůli sobě, ale kvůli svým blízkým, kvůli svým dětem a i jedné ženě, které jsem kvůli své závislosti moc ublížil,“ píše Koptík, který tak naznačil, že to dělá právě kvůli Gregorové.

Přiznal, že mu tento krok poradil jeho terapeut a prosí o milosrdenství. „Držte mi palce. Šest neděl uteče a věřím, že se vrátím jako zdravý a hlavně „nezávislý“ muž. Telefon je tam zakázaný a po návratu vypínám Facebook a nechci už v životě žádné sociální sítě,“ dodal Koptík s tím, že doufá, že mu jaro vrátí vše, co miloval a ztratil. Tím naznačil, že stále věří v návrat ke Gregorové.

Přesvědčí ale tento krok herečku, aby Koptíkovi odpustila a vzala ho zpět? To ukáže až čas. S ohledem na minulost se to sice zdá být nemožné, ale necháme se překvapit.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 úterý 22. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 11
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 4
Komentáře