Kopřivová se slaměnými klínky otevřela módní peklo na fashion weeku

5. září 2017
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v polovině a už má to nejlepší za sebou. Přehlídka Odivi a mladého návrháře Jana Černého byla krásným kontrastem ne příliš vyvedeným kouskům značky La Formela. A podobného hesla se držely i celebrity, které buďto zklamaly, anebo absolutně zazářily. Kdo byl z obou skupin nejvýraznější? Partnerky českých velikánů!

Pražský týden módy se chýlí ke svému konci a stejně jako pokaždé, tak i tentokrát v nás zanechal různé pocity a emoce. Zatímco velké značky příliš neoslnily, ti nejmladší jedinci se blýskli pod reflektory.

Pondělní den například absolutně ovládla přehlídka značky Odivi. Prim zde hrála především ženská krása, neboť modely často odhalovaly poprsí a dávaly důraz na křivky. Při pohybu navíc z několika modelů vlály pro tuto značku typické pásky, které se pohupovaly ze strany na stranu a kopírovaly chůzi.

Celá kolekce byla v tělových a béžových tónech, nechyběla ani nestárnoucí vínová a samozřejmě bílá a černá.

Odivi bylo odzbrojující.

V pozornosti poté návštěvníky Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku udržel mladý student Jan Černý, který se soustředil především na denim, atypické střihy a vytahané mikiny. Jeho modely byly plné nápadů, kreativity a především odvahy.

Jan Černý předvedl svou kolekci inspirovanou cestováním.

To se však bohužel nedá říct o večerní přehlídce značky La Formela, která nepředvedla nic dechberoucího. Celá přehlídka se nesla ve velmi výrazných barvách, avšak největší důraz byl kladen na oranžovou a zelenou. Zájem v nás nevzbudily ani tašky připomínající devadesátá léta.

Přehlídka La Formela byla lehkým zklamáním.

A v podobném kontrastu byly i české celebrity. Když například porovnáme partnerky Leoše Mareše a Jaromíra Jágra, je to jako nebe a dudy.

Zatímco Monika Koblížková dorazila upravená do posledního detailu, Veronika Kopřivová na přehlídku docupitala na slaměných podpatcích, čímž jasně sepsula celek do pekel.

Veronika sice sladila detaily, ale outfit se na módní událost nehodil.

„Přípravy jsem nechala na poslední chvíli, vůbec ještě nevím, co si vezmu na sebe,“ říkala modelka na sociální síti necelou hodinu před začátkem přehlídky. A její neuvážená příprava se na celku podepsala. Šedé šaty s růžovou bundou a psaníčkem bychom volili spíše na rodinnou večeři než na módní událost, kde outfit hraje největší roli.

Monika Koblížková a její outfit. Nebylo co vytknout.

To Koblížková opět suverénně ukázala, kdo je v českém rybníčku módní ikonou. Nejvíce nás na ní bavila bunda, která se dala zavěsit za ramena jako batůžek, a také výrazné boty na podpatku, k nimž volila kontrastní kabelku značky Dior v zelených tónech.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:41 středa 3. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 88
  • 16
  • 12
  • 11
  • 9
  • 8
Komentáře