Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Jak vyléčená feťačka a skandalistka Angelina ničí život dosud bezúhonného Pitta

  • Po mnoho let fungoval Brad Pitt jako otec mohutné rodiny Jolie-Pitt se šesti dětmi
  • S Angelinou Jolie žil deset let na psí knížku, osvojil si její adoptované děti, před dvěma lety si ji vzal
  • Je to zhruba týden, co pár oficiálně ohlásil, že stojí před rozvodem a papíry jsou již podepsány
  • Z Pitta je najednou povaleč, ochlasta a tyran, Jolie sebrala svoje děti a odstěhovala se
  • Herečka se stigmatem nové Matky Terezy Pittovi vzkázala, že o střídavé péči dětí nemá ani uvažovat
  • Na dosud bezúhonného herce se zářnou kariérou pořádá najednou hon losangelská policie a dokonce FBI
  • Náhoda? Nemyslím si

  Brad Pitt fungoval dvanáct let jako vzorný otec svých i cizích dětí | foto: Profimedia.cz

  Jak může asi vypadat rodina, kde dva rodiče jsou neuvěřitelně slavní, vychovávají šest dětí a ještě ke všemu všichni z nich čelí mediálnímu zájmu? Rozhodně to nebude žádná legrace.

  Rozvod Jolie-Pitt páru (všímejte si i toho, jak jsme my lidé v médiích naučení o nich psát - to není jen tak samosebou, na prvním místě se nepíše Brad - pozn. autorky) je bezesporu jedna z největších kauz společenských rubrik.

  Je to jen pár dní, kdy jsem seděla se svým kamarádem - rozvedeným otcem - na obědě a bavili jsme se právě o kauze Brangeliny, kdy k domu Pittových přijela policie, protože do té doby bezproblémový herec, bezproblémový alespoň navenek, byl vyšetřován z toho, že je pro své děti nebezpečný.

  „Je to bestie,“ rozčílil se a vzteky mi zašermoval vidličkou před očima. „Zneužívá toho, že ten chlap chtěl třeba ty děcka nějak vychovat a ta kráva to teď využije proti němu, protože když už tam není láska, tak nastupuje nenávist. A to nejubožejší, co existuje, je řešit to přes děti,“ ohnil dál.

  O soukromém životě Brada Pitta a Angeliny Jolie toho logicky moc vědět nemůžu a to vlastně ani nikdo z nás. Všichni se můžeme jen tak domnívat, co se tak asi v idylické multi-kulti famílii vlastně odehrálo za drama, že Jolie sebrala svých šest dětí a utekla z domu, doprovázena papírem, že Brad Pitt, jeden z nejslavnějších herců světa, nesmí vidět svoje potomky, z nichž tři jsou biologičtí a tři osvojení.

  „Nejhorší na světě jsou polepšený hysterky,“ pokračoval nekompromisně kamarád a na můj němý dotaz vyřčený zvednutým obočím pokračoval: „Tak si to vem, jako. Co ona byla zač, jako vážně? Bývalá feťačka, která se líbala se svým vlastním bráchou, ani nevěděla, jestli je na holky nebo na kluky, a když měla B. B. Thortona, tak si vzala děcko z Kambodže bez jeho souhlasu, najednou ho postavila před hotovou věc, a ten ani nevěděl, co se děje.“

  To je pravda, nejstaršího Maddoxe si Jolie dovezla z asijské země a její tehdejší manžel Billy Bob Thorton měl na výběr jen dvě věci - odejít, nebo to nechat být. Vybral si tu první.

  Slabost? Vůbec ne. Představte si sami sebe v této situaci. O vaší ženě je všeobecně známo, že nepohrdne drogami, lesbickými vztahy, nahými fotkami a má dosti podivný vztah se svým bratrem Jamesem, s nímž se olizuje na oficiálních akcích, o nichž musí vědět, že fotografové budou mít žně.

  Neutekl by jen málokdo. Ve svých 31 letech už dvakrát rozvedená žena musí být velké sousto. Buď ji chápete jako tu nedosažitelnou, nebo jako tu nepoužitelnou.

  Pitt to tehdy možná bral jako výzvu. Do té doby, respektive do dnešních dní herec, který si buduje poctivě svoji kariéru hollywoodského hezouna, jenž dřív kamarádil s Georgem Clooneym a Mattem Damonem, jako alfasamec opouštěl svoje partnerky Juliette Lewis, Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston. Aby skončil v náručí ženy, která měla dle jisté americké komičky 85 dětí v baráku a každé z nich mluví patnácti jazyky“.

  Je s podivem, že více jak deset let fungoval Pitt jako dokonalý otec, obzvláště pak, když ani tři z dětí nebyly jeho, a najednou mu stojí před domem policejní vůz.

  „Do střídavé péče děti nedostaneš,“ vzkázala Pittovi herečka s chtěným stigmatem Matky Terezy, která si ještě před pár lety kupovala na ulici drogy a ani se za to nestyděla, naopak.

  Rozhovorů na toto téma najdete bezpočet.

  A Brad Pitt, muž, jenž dostával samé hlavní role ve velkých filmech, aby se nakonec ponížil hrát v béčkových nesmyslech své ženy, jakým je film U Moře, který Jolie režírovala a jenž je dalším jejím autorským propadákem, všechno trpělivě snášel, protože tak nějak tušil, že tady jednou nepůjde o tyhle dva, ale o šest jejich dětí.

  Napravená narkomanka se začala angažovat v OSN, pomalu i ve vládě, po celém světě začala páchat dobro, jezdila po konferencích, mluvila o ženských právech, ronila slzy tam, kde to ani nebylo hodno, poučovala Evropu ze svého (nejednoho) šestnáctipokojového domu o tom, jak se máme chovat k migrantům.

  Její muž mezitím dělal to, k čemu se narodil - tedy svými filmy bavil lidi. On svou roli pochopil dokonale, zatímco paní Jolie-Voight ji dokonale přecenila.

  Brada Pitta údajně někdo z letiště v LA nahlásil, že se chová hrubě ke svému nejstaršímu synovu Maddoxovi, proto měl celý rozvod vzniknout. Je to ten samý syn, jehož si Angelina dovezla z Asie, aniž by to oznámila svému tehdejšímu partnerovi Thortonovi, a jenž má mít nyní zálibu ve zbraních a tetování. Jolie, sama pokérovaná od hlavy až k patě, dala synovi zelenou, co se týče výzdoby těla, ale Brad řekl jasné ne.

  „Takže když se snažím vychovávat děcka k nějaký disciplíně, tak jsem hajzl?“ položil mi rozvedený otec na toto téma řečnickou otázku, obeznámen s celou touhle kauzou.

  Je opravdu s podivem, že dvanáct let fungoval Brad Pitt jako dokonalý otec a jen, co se začne mluvit o rozvodu, je z něj násilník, ochlasta, hulič marihuany a pijan. Kdo si vezme ženskou s šesti dětmi?, směje se Angelině internet.

  Je to ale krutá pravda. Dosud bezúhonný Pitt osvojil tři cizí děti, aby uvořil s rozháranou herečkou kompletní rodinu. Vedle ní začalo padat jeho jméno, už jen v tom, že byli Jolie-Piit a ne Pitt-Jolie, jeho profesní pověst v jejích mizerných filmech a nakonec jeho soukromý život vedle ženy, která - jak se zdá - snad nebyla ani z masa a kostí.

  Bradu Pittovi, jemuž je nyní lehce přes padesát a má dohromady šest dětí, hrozí mezinárodní ostuda a diskreditace jména, které se snažil celý život budovat.

  Jolie ho začala ničit jak profesně propadákem s názvem U moře, tak osobně jako muže, který měl možná snahu dát rozjívené rodině nějaký směr.

  Buď tak jako tak, nezaslouží si ani jedno.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 2:14 úterý 24. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • Super
   14
  • Cože
   7
  • Sladký
   7
  • Haha
   6
  • Trapas
   6
  • Tvl
   6

  Eva Feuereislová pokračuje v útocích na Dopitu: Ukázala jeho údajnou milenku!