Bereniku opustil manžel: Zachoval se nevyrovnaně jako Vilhelmová

22. listopadu 2017
Vítězka čtvrté řady Tváře Berenika Kohoutová (26) promluvila o rozchodu s manželem Pavlem Čechákem. Mladičká herečka v rozhovoru pro Magazín DNES uvedla, že za rozchodem stojí nevyzrálost a lehkomyslnost jejího o šestnáct let staršího muže. Byl to i důvod jeho rozvodu s herečkou Táňou Vilhelmovou? Nebo je to karma?

Berenika Kohoutová a Pavel Čechák se dali dohromady před šesti lety, a ačkoliv mezitím stihli mít roční pauzu, před rokem a půl se rozhodli vzít se. Manželství jim ale moc dlouho nevydrželo. Pavel Čechák se rozhodl pro život bez Bereniky Kohoutové. Ta v rozhovoru, že se manžel nezachoval dospěle. „Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že mě už nechce, tak je to takové... No, člověk to nečeká. Může se to samozřejmě stát, ale představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ uvedla.

Čechákovo chování připomíná chování matky jeho dvou synů. Podobným způsobem ho totiž opustila před lety Táňa Vilhelmová. „Dostala jsem se do stavu, kdy jsem se potřebovala osvobodit, a to od všeho. Od všech známostí, manželství, smluv, angažmá v divadle, abych mohla vyletět a porozhlédnout se. Stalo se to, ale jen co jsem se nadechla...,“ svěřila se před časem herečka v rozhovoru pro Exkluziv.

A zatímco čerstvě odkopnutá Kohoutová svůj žal zahání prací, Čechák ho před lety upíjel na dně sklenice. Po jednom alkoholovém tahu tehdy odkopnutý manžel herečky Táni Vilhelmové měl místo peněz na taxikáře vytáhnout nůž. Ten si to nenechal líbit a na opilého Čecháka vytáhl podle deníku Aha! pistoli. Rozzuřený taxikář po Čechákovi dokonce i vystřelil.

„Vytáhl na mě nůž a začal se s s ním ohánět. Řekl mi, ty ču*áku, já ti nic nedám, já na vás m*dám. Tak jsem vytáhl plynovku,“ prozradil tehdy deníku Aha! taxikář. Incident tehdy řešila dokonce i Policie České republiky.

Z vyjádření mladé herečky je ale zřejmé, že podobné chování od ní nelze očekávat. Teprve šestadvacetiletá kráska si teď naopak začne užívat a je jenom otázkou, v čí náruči nakonec skončí. Zajímavé bude ale sledovat chování Pavla Čecháka a musíme doufat, že s sebou již nenosí nůž.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:18 čtvrtek 22. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 32
  • 20
  • 16
  • 16
  • 11
  • 9
Komentáře