Pondělí 3. října 2022, svátek má Bohumil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kluk s kamením zveřejnil seznam gayů mezi influencery: Záměrně lže, říkají Svobík a Kajumi

  Naposledy o sobě dal vědět hysterickou scénou a na Instagramu vyhrožoval, že si ublíží. Nyní se influencer Ondřej Untermüller, který si říká Kluk s kamením, rozhodl zveřejnit jakýsi seznam svých kolegů, kteří údajně zapírají, že jsou gayové. Za homosexuála označil například populárního tiktokera Adama Kajumiho či „rošťáka Svobíka“, s nímž měl Untermüller nedávno MMA zápas pod organizací Clash of the Stars. Oba Ondřejova slova popírají a nabízí svůj pohled na věc.

  Známý internetový podivín Ondřej Untermüller, jehož proslavilo pár vteřin v show Zdeňka Pohlreicha, na Instagramu zveřejnil video, ve kterém promluvil o jiných influencerech. Zaměřil se zejména na jejich sexuální orientaci.

  „Leoš (influencer Rošťák Svobík, pozn. red.) je teplý a jeho kamarád taky, na nic si hrát nebudeme. Dokonce Adam Kajumi je teplý, jenomže si bere jako zástěrku ty své holky, které má pořád kolem sebe. Nevím, proč to ti lidé nepřiznají. Nic by se nestalo,“ řekl v krátkém videu Untermüller.

  Když jsme influencera kontaktovali, vzkázal nám jen: „Mám k dispozici důkazy, že jsou oba gayové.“

  Žádné pádné důkazy nám ale Ondřej nepředložil a později se ukázalo, že svou teorii postavil spíše na pouhých domněnkách.

  O Leoši Svobodovi, který si říká Rošťák Svobík, už dříve Kluk s kamením také prohlásil, že si spolu dali po vzájemném MMA zápase pusu.

  „Ve skutečnosti mezi sebou máme více než jen kamarádský vztah,“ řekl nám nedávno Untermüller.

  Ondřej nedávno s Rošťákem Svobíkem bojoval na turnaji Clash of the Stars. Zápas skončil v prvním kole.

  Kluk s kamením si vymýšlí, shodují se Kajumi a Svobík

  Leoše Svobodu redakce Expres.cz kontaktovala. Mladý influencer popírá, že by se s Untermüllerem někdy líbal, a vyjádřil se i ke své údajné homosexualitě.

  „Gay nejsem a Ondra to dobře ví. Říká to o mně jenom z toho důvodu, aby se nemluvilo o jeho průserech,“ sdělil nám mladík, který na Kluka s kamením před pár dny nachystal na první pohled nevinný prank. 

  Ten ale Untermüllera natolik zasáhl, že prý ztratil chuť žít.

  „Žádné prášky do pití jsme mu nenasypali, a abychom si byli jistí, že bude Ondra v pohodě, zavolali jsme policii, která ho našla. On jim řekl, že si nic udělat nechce, takže hrál opět na city,“ dodal Svoboda alias Svobík.

  Kluk s kamením se zhroutil. Co se stalo?

  Na výše uvedené video zareagoval i druhý influencer, jehož Untermüller nařkl z utajování homosexuality. Také Kajumi je toho názoru, že si Kluk s kamením vymýšlí.

  „Koukám, že Kluk s kamením mě zná líp, než já znám sám sebe. Gay nejsem, ale i kdybych byl, nevidím jediný důvod to skrývat. Není se přece za co stydět,“ vzkázal Expresu Adam Kajumi, jedna z předních hvězd českého TikToku.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Puč v Kremlu? Vzpoura generálů? Už se řeší, kdo nahradí Putina

  Premium Vzhledem k průběhu ruského vojenského dobrodružství na Ukrajině se začínají objevovat spekulace, že vláda Vladimira...

  Bez jazyků i peněz. Čtyřicátnice svým cestováním „Za Kačku“ nakazila tisíce lidí

  Premium Levně za posledních pár let navštívila čtyři světadíly, 45 zemí a 69 ostrovů. „Prachobyčejná“ Kateřina Ostrá z Blanska...

  Tajemství ženského mokrého orgasmu odkryto. Pokus zjistil původ tekutiny

  Premium Záhada to byla pro ženy, pro muže, pro vědecké kruhy. Squirting, ženský mokrý orgasmus, byl dlouho neznámou, včetně...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 3. října 2022, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz