Wow! Trojanová klame tělem: Vedle dospělého syna vypadá jako holčička

Klára Trojanová-Pollertová (47) se vrátila před kameru. Po delší pauze se objevila ve snímku režisérky a zároveň autorky scénáře Olgy Dabrowské s příznačným názvem Cena za štěstí. Toho si sice Trojanová ve své roli moc neužila, ve skutečnosti pro ni bylo natáčení velmi příjemné. Syna si totiž zahrál její skutečný syn Josef, ve filmu se ale objeví i její syn František a tchán Ladislav Trojan.

Nutno říct, že vedle svého syna Josefa, pro něhož je role v novém českém filmu debutem, vypadala jako jeho starší sestra, a ne jako zkušená matka. „Nerada chválím svoje děti, ale musím říci, že mě Pepa hrozně mile překvapil,“ řekla na adresu svého syna Klára Trojanová-Pollertová, kterou Josef v mnohém překvapil.

„Je to skvělý herecký kolega, partner, že umí naslouchat a improvizovat v situaci. A vlastně překvapil i tím, že jsem ho při scénách schopná brát jako hereckého partnera,“ nešetřila chválou sympatická herečka, která když syn přišel s tím, že chce jít stejnou cestou jako rodiče, celou věc přijala poměrně rychle.

„V době, kdy nám sdělil, že chce být herec a nic jiného než herec, jsme mu vysvětlili všechna úskalí, která ho čekají. Ale řekli jsme, ať si jde svojí cestou, že si musí všechno vydobýt sám,“ prozradila hvězda snímku Cena za štěstí, v němž si její postava projde hotovým peklem.

„Kateřina je žena, která měla kdysi velkou lásku a řekla si, že by v životě měla zkusit ještě něco jiného. Proplouvala životem, vystřídala několik partnerů a ze dvou vztahů má většího syna a malou holčičku,“ nechala se slyšet Trojanová. 

„Do toho měla sňatek s mužem, z něhož se vyklubal psychopat, a tak od něho musela odejít. Zhrzený muž se jí začal mstít, zuřit a soudit se. Za to, že ho Kateřina opustila, jí vyhlásil svatou válku. Jeho nejkrutější zbraní je jejich dcera, kterou chce mít jako své rukojmí. Kateřina žije v neustálém strachu o dceru. Bohužel, úřady jí příliš nevěří. Celý život toužila mít hezký vztah a nějak se jí to nepovedlo,“ dodala herečka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:28 12. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Cože
  7
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře