jít naiDNES.cz

Klára Medková předvedla podivný výstřih, umělé silikony jí dělají viditelnou brázdu

Klára chce být pro manžela pořád tou přitažlivou, ale nejsou ty silikony už moc? | foto: archiv casino Kajot

Bývalá vicemiss a manželka fotbalisty Radoslava Kováče (39) Klára Medková (35) do společnosti moc nechodí, ale když už si s mužem vyrazí ven, stojí to za to. Klára podstoupila operaci prsou a ráda je dává na odiv. Jenže tentokrát všechny přítomné spíše děsila, než příjemně překvapila.

Sexy blondýna Klára Medková byla vždycky šmrncovní holka, která neměla o nápadníky nouze. Poté, co před patnácti lety získala korunku krásy, snažila se na sobě zamakat. I co se naditého hrudníku týče.

Nechala si společně s Dianou Kobzanovou a Kateřinou Průšovou, v té době byly nejlepší kamarádky, zvětšit v Brně poprsí, aby se sebou modelky byly spokojenější. 

Jenže postupem času to začíná vypadat, že hodně hubené modelce silikony už nesluší. Jak své tělo hodně vysportovala, prsa se začala natahovat, až jsou vidět i obrysy silikonů.

Což bylo poznat i na společenské akci v kasinu, kam dorazila s manželem Radoslavem Kováčem. Všichni jí sice koukali do výstřihu, ale možná to bylo více tím, že je udivoval podivný tvar a přímý obrys silikonů než rajcovní tělo.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat