jít naiDNES.cz

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Manželky slavných sportovců to (ne)mají lehké. Často je jejich jedinou starostí péče o děti a domácnost. Ne všem to stačí, většina z nich je s tím ale v pohodě. | foto: Koláž Expres.czProfimedia.cz

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se na sociální síti pustila do Simony Krainové (45) kvůli chůvám. Pokud se jí po letech v ústraní zastesklo po mediální slávě, vyšel jí plán na jedničku. Z manželek slavných sportovců je však jediná, kdo si pustil pusu na špacír. Žádná z nich si nechce naběhnout na smeč. Co dalšího musí takové ženy splňovat?

1.Holka z plakátu

Spojení sportovec a modelka je sice otřepané, ale osvědčené a velmi časté. Půvaby a portfolio sexy fotografií v časopisu pro pány umějí ocenit hlavně fotbalisté a hokejisté. Šanci kdysi mívaly i kadeřnice nebo prodavačky, mladší ročníky už ale loví zpravidla jen v modelkovských vodách.

Šanci mají i herečky nebo zpěvačky, na „holky z ulice“, které loví v „zaručených“ podnicích, se štěstí může usmát, zpravidla jde jen o avantýru na WC, kterou dotyčná může vyprávět kamarádkám nebo za třicet let vnoučatům.

2.Doma budeš

Málokdy najdete ve vrcholově sportovních vodách pár, kde by se na špici ve svém oboru drželi oba dva. Žena zpravidla všeho nechá, buď už v momentě, kdy se se sportovcem seznámí, případně po svatbě nebo narození prvního potomka.

Ať už fotbalisté, hokejisté, nebo tenisté nejsou zvědaví na to, aby přišli domů a tam nikdo. Po zápase nebo tréninku potřebují full service a nechtějí poslouchat to, jak se jejich drahá polovička měla v práci. Oči přivírají nad občasnou účastí na společenských akcích nebo v charitativních projektech.

3.Mlčeti zlato

Fakt, že zpravidla žijí nad poměry a v blahobytu, je vykoupen tím, že se dodržuje mlčenlivost a na veřejnosti se vystupuje hlavně jako patřičná ozdoba a doprovod hvězdného sportovce. 

Povoleno je vynést nové šaty a kabelku, případně se jimi pochlubit a říct, v jakém butiku byly pořízeny, praní špinavého prádla nebo pikantní historky z ložnice jsou tabu.

4.Svatá trpělivost

O sexuálním apetitu sportovců se vyprávějí hotové legendy, k čemuž přispívají i sošná těla, která se s kancelářskými „krysami“ a manažery nemohou srovnat. Sami k tomu – a velmi ochotně – přispívají i oni sami.

Nepřijde jim fér se omezovat na jednu ženu, která na ně doma čeká. Když se někde zapomenou s jinou, vždycky pro to mají vysvětlení, ať už slovní, nebo hmotné, třeba „kabelkové“. 

Když si pak většina dam dá na misky vah občasnou (nebo jednorázovou) nevěru a bezstarostný život v luxusu, anebo odchod se vztyčenou hlavou a živoření v garsonce nebo u rodičů, drtivá většina sklapne podpatky, přivře oči a uvěří tomu, že „už se to nebude opakovat“, případně to oplatí stejnou mincí, nejlépe s někým z týmu.

5.Lítá saň

I když si na začátku slibují, že spolu budou v dobrém i zlém, ve zdraví i v nemoci, obvykle stačí mnohem méně, aby se dřívější hrdličky rozešly a rozhádaly se jako manželé ve filmu Válka Roseových.

Opustit ženu, která vám obětovala svá nejlepší léta, povila děti a vždy za vámi stála, je samo o sobě složité a vždycky riskantní a společensky velmi sebevražedné. Sportovci navíc nejsou mistři řešení krizových situací a často nerozumí ani sami sobě, natož ženské duši. Korunu tomu nasadí obvykle v momentě, kdy se zatvrdí a trvají na svém, že bývalé partnerce nebo manželce nedají už ani korunu...

To pak o adrenalinové situace srovnatelné s během po minovém poli není nouze. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 16. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  26
 • Haha
  21
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat