Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Milionářka Klara Lima o byznysu i divokém životě: Jsem kontroverzní, ale už to mám pod kontrolou

  Klara Lima | foto: Klara Lima

  Sáhla si na dno, ale dokázala se od něj odrazit zatraceně vysoko. Divoký příběh podnikatelky a české rodačky Klary Lima ostatně zaujal i přední společenské deníky v zahraničí, psal o ní například britský Daily Mail. Není divu, po tragické ztrátě rodičů si prošla obdobím plným drog a alkoholu, zápasila také s anorexií. Dnes je ale z excentrické brunetky milionářka z Miami, která se netají vášní k plastickým operacím a doufá, že její transformace bude lidi inspirovat.

  Minulostí se Klara Lima netajila nikdy. Britským médiím, která o její příběh jevila zájem i proto, že rodilá Češka trávila spoustu času v Londýně, popisovala nelehké období, kdy kokainem zaháněla hlad, hodně pila a bojovala s anorexií.

  To je dávno pryč, dnes je z Klary byznysmenka a televizní hvězda v Miami, kde našla domov. Roztočit to pořád umí, svůj život už má ale pevně v rukou.

  No matter what day in year is … I always create and do what I love

  Take care of your inner beauty because it will always shine out stronger than anything. Beauty In your mind. Beauty in the impact you have in society. Beauty in the way you nurture your loved ones. Beauty in the way you create. Beauty in the way you love. Beauty in the way you speak. Beauty in the way you behave. Beauty in the way you love.

  By my creative mate @angellomiami

  Beauty by the best @injectorkim @zentoxaesthetics say “Klara Lima” at the first visit to get the best deal

  Nails by my @kathy_nails_3

  #photography #love #creative #beauty

  25. prosince 2022 v 17:13, příspěvek archivován: 17. března 2023 v 12:28

  „Nikdy jsem neřekla, že jsem se rozhodla přestat být divoká. Co je ale u konce, to jsou ztracená a nešťastná období bez kontroly nad vlastním životem. Teď jsou to tři roky, co se mi od základů změnil. Úplně jsem přestala pít a odsekla jsem od sebe lidi, kteří mi neprospívali,“ říká rázně a dodává, že drogy si nevzala dokonce už třináct let.

  „Můj život je dosti kontroverzní, netradiční a doufám, že pro hodně lidí je inspirací a ukázkou, že když v sebe fakt věříte a neposloucháte negativní řeči ostatních, můžete dokázat úplně všechno, co chcete,“ popisuje Klara Lima.

  Klara Lima nijak nepopírá, že je kontroverzní osobnost. Život prý ale má plně ve svých rukou.

  Skutečně, excentrická milovnice tetování žije v Miami svůj americký sen. Podniká, jak sama říká, úspěšně, také je čím dál známější na sociálních sítích a objevuje se i v televizi.

  „Obchoduji s nemovitostmi, hledám firmám zakázky, dělám tvář několika luxusním fashion značkám a také jsem konzultant, zaměřuji se na transformace lidí. Ať už jejich image, nebo životního stylu. Vím, že moje jméno je pojem v dobrém i šokujícím slova smyslu, ale ať si myslí kdo chce, co chce, můj záměr byl vždy pomáhat lidem, motivovat je a inspirovat,“ říká Klara.

  Klara si pochvaluje, že je v Miami čím dál úspěšnější.

  Některé ženy milionářce českého původu píší kvůli radám s plastickými operacemi, za které ona sama dala řádově miliony korun. Jiné zase s prostou radou o hubnutí.

  „Hodně žen si všimlo, že jsem od roku 2020 výrazně zhubla, dohromady kolem dvaceti kilo, a píší mi o rady. Klíč je schopnost neustále si udržovat pozitivní vizi, jíst a žít zdravě a úplné vysadit alkohol. Tím se člověku změní nejen tělo, ale i celý pohled na svět a hlavně to, jak si sebe jako lidí vážíte,“ doporučuje Klara Lima.

  Before and after

  Dneska je to 16 měsíců co jsem naposledy měla chlast v ruce. Mezi fotkami žádná operace neproběhla jen jsem udělala první krok a přestala sem si ničit zdraví a život.

  V životě se může stát hodně věcí a žádná změna není lehká, ale nejdůležitější je udělat první krok a pro každého je ten krok něčím jiným. Pro někoho to muže být první den v posilovně, když trpí nadváhou, pro někoho to může být to že se rozhodne přestat pít.

  Přestat pít znamená být připravený na to že budete muset řešit vlastně úplně jiné věci než je chlast, protože ten je pouze berlička k tomu, co nedokážeme ve střízlivosti řešit. My Češi to máme v genech. Patří to do naší kultury a může být těžké se dostat z programu že to vlastně do našeho života patří.
  Realita je taková že cokoliv co nás neudělá chytřejší, krásnější a bohatší je pro duši jako takovou a pro život jako takový absolutní ztráta času. Jen z pravidla je to tak že každá duše vskutku potřebuje jiný čas na to aby došla do fáze, kdy bude připravena na svůj posun a růst. Ale začít se musí. A Začíná se tak že se rozhodneme udělat změnu. Tady a teď. Není na to žádný návod jak to přesně zvládnout, není na to žádný manuál a ani nám žádný jiný člověk nepomůže, pokud si nechceme pomoci sami. Jediné pravidlo které platí pro všechny stejně je to… že ten čas co nám tady milosrdně věnoval Bůh nám běží všem stejně. A čím víc ho v těch výmluvách utápíme…. Tím více na sebe nabalujeme problémů a ten čas ztrácíme. Co má člověk z času který mu chlast bere tím že ho zestaršuje, horší mu paměť a ovlivňuje jeho rozhodnutí ? …..

  Buď král! Buď královna! Poděkuj každé zkušenosti za to co ti dala a udělej z problému příležitost k tomu v tom životě zvítězit. Je to každého VOLBA.

  #motivation #inspiration #sober #femalepower #miami

  6. listopadu 2021 v 19:05, příspěvek archivován: 17. března 2023 v 11:45

  Život v Miami si Klara nemůže vynachválit, i když jí prý z rodného Česka chybí krásy starého města a několik kamarádů. Za oceánem je ale šťastně vdaná a též se tam stává celebritou.

  „Základ mého štěstí je slunce, teplo a moře, takže pro mě je to tu fantastické. Amerika je velká výzva, ale především velké požehnání. Nikdy jsem nebyla usedlý typ a o tom to v této zemi je. Lidé mě tu znají jako modelku a televizní osobnost, dohromady už mám kolem 1,2 milionu sledujících na sociálních sítích, spolupracují se mnou internetové televize i britská produkce zaměřená na reality show,“ vypočítává Klara.

  V Miami si našla dokonce manžela.

  „Do natáčení mě jednou pozvala moje nejdražší přítelkyně Gabriella Jiráčková v roce 2017, tím vlastně začala moje transformace,“ vysvětluje a zmiňuje další známou českou modelku, která má na kontě řadu plastik a říká si „česká Barbie“.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 17. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   30
  • Haha
   25
  • Super
   10
  • Tvl
   10
  • Sladký
   5
  • Cože
   4