jít naiDNES.cz

Tohle neměl nikdo vědět! Klára Doležalová prozradila tajemství Karla Voříška

Klára se pro Expres rozpovídala i o svém horkokrevném manželovi. | foto: Pavel Dvořák

Známá moderátorka Klára Doležalová (45) už řadu let tvoří dvojici s Karlem Voříškem (55) za zpravodajským pultem televize Prima. Jen málokdo ale ví, co se děje, když zrovna nejsou zapnuté kamery. S jedním tajemstvím se vytasila usměvavá Klára, která si ráda ze svého parťáka dělá legraci.

Moderátorka Klára Doležalová už řadu let usedá vedle Karla Voříška, se kterým už jsou zcela sehraní. Proto spolu budou opět moderovat 20. ročník soutěže Muž roku.

„Nikdo si nedokáže představit, jaká je to makačka. Lidé se baví, ale my se s Karlem občas zapotíme. Skoro tři hodiny jedete v přímém přenosu a někdy se prostě něco nečekaného stane. Třeba minulý rok na chvíli vypadl elektrický proud a byla úplná tma,“ smála se Klára.

Jelikož už se spolu znají, vědí, co od sebe čekat, celou situaci tak zahráli do autu a byl z toho vlastně pořádný fór. Radši by ale byla, aby se letos nic nepokazilo a vše probíhalo hladce. 

Jen je trochu problém, že na pódiu pořád stojí, nemají šanci si sednout a tím vyrovnat výškový rozdíl. V televizi je to však jinak.

„Málokdo ví, že si Karel pomáhá polštářem, aby nevypadal vedle mě tak malý, a vyrovnal tím ten náš rozdíl. Je jako dítě, které pořádně nedosáhne na stůl,“ zasmála se Klára, která doufá, že se na ni parťák nebude zlobit, že vyzradila jeho tajemství. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat