jít naiDNES.cz

Česká pošta poškodila náš rodinný podnik, balíky s ní už nikdy víc, říká Doležalová

Česká pošta? Nikdy víc, říká Klára Doležalová, která už olivový olej posílá skrze jiné dopravce. | foto: Koláž Expres.cz

Moderátorka Klára Maksimović Doležalová (45) je klidná a mírumilovná žena.V souvislosti s Českou poštou se ale vytočila jako už dlouho ne. I přesto, že v rodinné firmě balíky s olivovým olejem pečlivě zabalili a označili jako „křehké“, příjemcům přišly rozbité na padrť. To vás rozladí, a to nejen u oleje. Na druhou stranu je to o dost nepříjemnější, než když poškodí balík s umělým vánočním stromkem. A co víc, poškodí jméno vašeho podniku!

„Milí přátelé, naše skvělá Česká pošta nám v krátké době rozbila dva balíky směřující k vám. Samozřejmě byly zabalené dobře a označeny jako křehké,“ napsala za Olivový ostrov jeho spolumajitelka, moderátorka hlavní zpravodajské relace na Primě Klára Doležalová.

„Na reklamace nereaguje, prý máme lahve balit do plastových tubusů, což by balík opět prodražilo. Proto vás prosíme o strpení do konce září, vymyslíme lepší způsob dopravy,“ dodala s tím, že v zájmu spokojenosti zákazníků udělají s manželem Miodragem Maksimovićem všechno pro to, aby k podobným nepříjemnostem nedocházelo.

„Haló, haló, olej už zase posíláme na dobírku! Nově přes Messenger.cz. Dokonce vyjde i o něco levněji než Česká pošta. Tak neváhejte a objednávejte tekuté zlato do zásoby,“ oddechla si ani ne po týdnu Doležalová, která je ráda, že se problém rychle vyřešil.

České poště se teď bude vyhýbat velkým obloukem. Hodně by ji mrzelo, kdyby poškodila rodinný podnik, který rozjela s manželem.

„Moc ráda se s návštěvníky veletrhů krásy podělím o naše rodinné tekuté zlato. Superpotravinu bez doteku chemie, absolutně čistý produkt. Extra panenský olivový olej lisuje naše rodina už pár let,“ nechala se slyšet. 

„Nejprve jsme ho lisovali pro sebe a pro přátele, teď už ho ale máme víc, a tak jsme založili takový malý rodinný brand a nabízíme ho každému, komu není jedno, co si dává do bříška. Na veletrhu se budou moci návštěvníci dozvědět o velmi tradiční a prastaré metodě, kterou olej vyrábíme,“ uzavírá okolnosti, které vedly k založení firmy.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat