Je zločin na Kim Kardashian skutečný? Pachatelé zlotřilého přepadení prchli na kole!

Útočníci, kteří oloupili Kim Kardashian, prý ujeli z místa činu na kolech! | foto: Koláž expres/profimedia

Tak tohle už je moc. Jak jsme vás již informovali, Kim Kardashian byla napadena útočníky v přestrojení za policisty, kteří ji okradli o šperky v hodnotě 11 milionů dolarů. A co víc? Z místa činu prý ujeli na kole! Tohle už snad přeci nemůže myslet vážně!

Zatímco zahraniční média celý incident se vší vážností rozplétají krok po krůčku jako pavučinu, my se celému tyjátru nestačíme divit.

Kim Kardashian mělo v luxusním pronajatém apartmánu v centru Paříže v neděli přepadnout pět lupičů přestrojených za policisty a s pistolí u hlavy jí okrást o prsten a šperkovnici v hodnotě 11 milionů dolarů.

Přijde Vám to celé tak nějak přitažené za vlasy? Tak se podržte!

Podle posledních informací maskovaní muži uprchli z místa činu na kolech!

Místo přepadení hlídá policejní jednotka.

Místo přepadení hlídá policejní jednotka.

K celému případu se na internetu okamžitě strhla spoušť hejtů, vtipů a nechápavých komentářů, které lze shrnout jedním slovem: Výsměch!

Tak laciná akční scéna by se nechytla snad ani v zetkovém filmu.

Kim Kardashian tak opět rozdělila svět na dva tábory. Jedni se jí smějí, druzí jí litují.

Ti, co zatím neví, na jakou stranu se postavit, se podivují, jak je možné, že neměla hvězda jako Kardashian své šperky v sejfu nebo jak to, že se v objektu nenacházejí kamery, které by pachatele zachytily.

Široká veřejnost se navíc vysmívá jejímu manželovi, rapperovi Kanye Westovi, který před několika měsíci žadonil Marka Zuckerberga, aby mu poskytl finanční výpomoc ve výši 24 miliard dolarů na vlastní seberealizaci a přitom manželku sponzoruje šperky, jejíž hodnotu raději ani nechceme na koruny přesně vyčíslit.

„To je snad nový Kardashianovic film?“ napsala ironicky na Twitter jedna z komentujících a my její názor nemůžeme než nesdílet.

Vypočítavá slavomanka Kim postavila totiž svoji kariéru na tom, že zaprodala vlastní soukromí a vydělávala parazitováním na hlouposti ostatních. Teď však její kariéra stagnuje, proto se slavná pseudo celebrita nejspíš odhodlala rozjet novou formu reality show, ovšem s ostřejšími náboji.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 1. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Trapas
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře