Místo Kanyeho teď zase perlí Kim: Divnější rodiče jste dlouho neviděli

Kim žije sociálními sítěmi. Nemá snad co na práci? | foto: Koláž expres/Twitter/Snapchat/Kimkardashian

Pořídila si Snapchat teprve minulý týden a už je na něm závislá. Americká hvězda Kim Kardashian (35) sdílí na nově zřízenou sociální síť prostě všechno! Posledním výstřelkem je noční postelové selfíčko s Kanyem, kde rapper díky zhasnutému světlu není vidět. To se Kim snažila vyřešit kreativním způsobem. Přidala z fotce popisek. Ta holka vážně neví co s časem.

Manželé Westovi mají oblibu v sociálních sítích. Rádi na nich prezentují své názory, sdílejí fotky, informují veřejnost o svých aktivitách a vůbec se tak nějak ke všemu podivně vyjadřují.

A když si dá zrovna jeden z partnerů na pár dní pauzu, druhý to za něj s chutí supluje. A tak místo Kanyeho (38) teď perlí Kim.

Kanye a Kim tvoří pár od roku 2012. Sainth je v pořadí již 2. jejich společný...

Kanye a Kim Kardashian tvoří pár od roku 2012.

První sdílela již v pořadí druhou fotku tříměsíčního syna Saintha. Opět v poloze ležící, nikoliv však v poloze spící a pro tentokrát s nahatým vrškem. Díky Kim! Teď už s jistotou víme, že chlapeček má stejnou barvu bříška jako obličeje.

Kim v pátek večer zveřejnila již druhé foto tříměsíčního syna Saintha.

Kim v pátek večer zveřejnila již druhé foto tříměsíčního syna Saintha.

K fotce přidala popisek: „Jsi sluncem mého rána zlato.“

Vrchol Kiminých snah na sebe upozornit však přišel až o chvíli později, kdy se rozhodla udělat si selfíčko se svým spícím parťákem. Když však zjistila, že, světe div se, při zhasnutém světle není nic vidět, rozhodla se k fotce přidat popisek „ZZZ PABLO,“ ke kterému dodala šipku, která směřuje na Westa.

Takhle to dopadne, když nafotíte selfíčko ve tmě. Kim to vyřešila popiskem.

Takhle to dopadne, když nafotíte selfíčko ve tmě. Kim to vyřešila popiskem.

Na Snapchat sdílela Kardashian i další snímek s popiskem. Tentokrát se fotila se svou dcerou North, které se to rozhodně nelíbilo. Evidentně se dost vztekala a fotit se nechtěla. To Kim nezastavilo a situaci vyřešila popiskem:Není fanoušek Snapchatu,“ a šipkou ukázala na dceru.

Americká hvězda si Snapchat rychle oblíbila. Dokonce nutí i svou dcerku North,...

Americká hvězda si Snapchat rychle oblíbila. Dokonce nutí i svou dcerku North, aby se s ní fotila a poté se tím chlubí.

Kim i Kanye představují prostě takové typy lidí, kteří vás v životě dokáží obohatit. O co? O zkušenost. Hloupější pár jste totiž určitě ještě neviděli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 11. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Haha
  11
 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  7
Komentáře