Kim Kardashian zveřejnila první foto synka: Vítej v maminčině světě konzumu!

Kim zveřejnila na facebooku první snímek téměř tříměsíčního syna Saintha, kterého má s rapperem Kanye Westem. | foto: Facebook/Kimkardashianandkanyewest

Kim Kardashion (35) zveřejnila první oficiální foto už skoro 3 měsíčního syna Saintha, který se narodil 5. prosince 2015. Snímek sdílela na společném facebookovém profilu, který má s manželem Kanye Westem (38). Kim se podělila dokonce i o své předporodní oteklé kotníky. No fuj.
Nateklé nohy Kim Kardashian před porodem.

Nateklé nohy Kim Kardashian před porodem.

Zatímco doposud jsme mohli čerstvě narozeného potomka americké celebrity Kim Kardashian sledovat pouze z dálky, dnes poprvé ukázala svého syna Saintha veřejně. A je to opravdu roztomilé dítko.

Syna porodila 5. prosince 2015 jako již druhé dítě v pořadí. Jako první přišla na svět 15. června 2013 dcera North, kterou zplodil, stejně jako Saintha, rapper Kanye West. North se tedy ve 2 a půl letech dočkala brášky. S Kanyem žije Kim od roku 2012, v roce 2014 se z partnerů stali manželé.

Sainth se narodil 5. prosince 2015.

Sainth se narodil 5. prosince 2015.

Povoláním celebrita Kim Kardashian se v dojímavém rozpoložení rozhodla zveřejnit i své předporodní oteklé kotníky. A to nejspíš ani vidět nechcete. Některé věci by měli prostě zůstat pod pokličkou.

Kim zveřejnila obrázky jejích předporodních nateklých nohou.

Kim zveřejnila obrázky jejích předporodních nateklých nohou.

Konečně jsme se dočkali od West-Kardashianů něčeho, co nehraničí s dobrým vkusem ani nevytváří nový hollywoodský skandál. Ikdyž ty kotníky? To si mohla Kim nechat do intimní rodinné sbírky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:50 21. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  12
 • Super
  11
 • Trapas
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  7
Komentáře