jít naiDNES.cz

Náruživá Samantha ze Sexu ve městě: 20 let od natáčení má tvář stařeny

Jak dnes vypadá Kim Cattrall, hvězda Sexu ve městě? | foto: Koláž Expres/Profimedia

Mnozí postavu Samanthy Jones považují za tu nejoblíbenější z čtveřice hlavních hrdinek Sexu ve městě. Sama její představitelka Kim Cattrall ji přitom nesnáší. Jak vypadá 20 let od natáčení?

Divoká, náruživá, neústupná a zcela nezkrotná. Tak lze slovy charakterizovat postavu Samanthy Jones z oblíbeného seriálu Sex ve městě, které roky propůjčovala tvář hollywoodská herečka Kim Cattrall (61).

Když však přišlo na otázku, jestli natočí 3. díl celovečerního filmu, rezolutně to odmítla. 

Nejenže se doopravdy nespřátelila s žádnou ze svých seriálových souputnic, ale svou roli nesnášela. Dodnes říká, že jí zničila život. Svou roli v rozhodnutí odmítnout natáčení měly mít ale i neuspokojivé smluvní podmínky. 

Během filmování prvního dílu celovečerního snímku Sex ve městě bylo Kim 51 let.

Během filmování prvního dílu celovečerního snímku Sex ve městě bylo Kim 51 let.

Překvapivé bylo přiznání, že se herečka necítila na roli od samého začátku dost přitažlivá: „Bylo mi 41, když to začalo. Měla jsem pocit, že jsem příliš stará na to, abych byla sexy. Sama jsem měla kvůli věku předsudky. Byl to rok 1997 a ženy nad 40 se tenkrát prostě nepovažovaly za vitální nebo žádoucí,“ nechala se kdysi slyšet.

Tvář má plnou vrásek.

Tvář má plnou vrásek.

Na rozdíl od divoké Samanthy navíc Kim nenašla nikdy ani ideálního muže na sex: „Před kamerou jsem měla vždy sexy image a přitom jsem vlastně neměla žádný sexuální život. Dlouho jsem hledala pěkného muže, který by mě naučil tomu, co mně tak chybělo. Prostě neexistuje,“ tvrdí a veřejně upřednostňuje mladší muže, kteří ještě mají ochotu se něco naučit. 

Dnes má Kim hluboké vrásky, přesto však neztrácí jiskru. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:07 7. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
Komentáře