Z počuránka Fullera je fešák: Kieran Culkin zářil na Glóbech, bratr se mu posmíval!

V populární komedii Sám doma si zahrál nepatrnou roli malého počuránka Fullera, slávu slízl hlavně jeho bratr Macaulay. Jenže herecká kariéra se nakonec lépe vydařila právě Kieranu Culkinovi. Za roli v seriálu Boj o moc si vysloužil nominaci na Zlaté glóby a během slavnostního večera se pochlubil i půvabnou ženou Jazz. A co slavný Kevin? Ten si ze svého filmového a zároveň skutečného mladšího bratra akorát utahoval na internetu!

Celý život musí žít ve stínu svého bratra Macaulaye, který se stal nejprve dětskou filmovou hvězdou a poté zase společnost sledovala jeho boj se závislostí na drogách. Co se herecké kariéry týče, dotáhl to přitom Kieran Culkin mnohem dál.

Herec, který si v Sám doma zahrál jen menší roli brýlatého chlapce Fullera, jenž neustále pil kolu a poté se v noci počurával, naposledy exceloval třeba v seriálu Boj o moc. Právě ten mu vynesl i nominaci na nedělní Zlaté glóby, kde se Kieran ucházel o cenu za nejlepší herecký výkon ve vedlejší seriálové roli.

Ačkoliv si nakonec cenu neodnesl, na galavečeru jen zářil. Působil elegantně a bylo na něm znát, že tak bujarý život jako jeho starší bratr rozhodně nevede. Kromě toho se pochlubil také svojí půvabnou manželkou Jazz Charton.

Z počůraného Fullera je fešák, který se vodí za ruku s krásnou manželkou.

Z počuraného Fullera je fešák, který se vodí za ruku s krásnou manželkou.

A co mezitím dělala hlavní hvězda Sám doma Macaulay Culkin? Ten zůstal doma, na účet mladšího brášky se ovšem skvěle bavil. Dělal, že vůbec neměl o Kieranově nominaci tušení a že neví, co je zač seriál, za který byl nominován!

„Ty v*le, můj bratr je na Zlatých glóbech? To je super,“ začal Macaulay zlehka, aby pak přitvrdil, „do p*dele, Kieran je nominovaný? Co to je ten Boj o moc? Měl bych mu radši častěji zvedat telefon. Díkuvzdání letos bude vážně zajímavé.“

Jeden vášnivý polibek.

Jeden vášnivý polibek

Samotný Macaulay Culkin se v poslední době snaží o restart svojí herecké kariéry. Boj s drogami a alkoholem podle znovu velmi příjemného vzhledu definitivně porazil a postupně se začíná objevovat před kamerou. Nedávno se blýskl například v reklamě společnosti Google, kde si téměř po třiceti letech zahrál Kevina McCallistera.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:49 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře