jít naiDNES.cz

Jak to bude s dědictvím po Květě Fialové? Svůj majetek si už dávno pořešila

Minulý týden zemřela herečka Květa Fialová, zanechala po sobě dceru Zuzanu a milovanou vnučku Dominiku. Ani jedna ale nic nezdědí. Proč?

Herečka Květa Fialová zemřela 26. září po letitých zdravotních problémech, kvůli nimž byla tři roky upoutaná na lůžko v léčebně dlouhodobě nemocných. Dveře se u ní ale netrhly. Za Fialovou chodili přátelé z divadla, kolegové, ale především rodina.

Dcera Zuzana Hášová byla u své maminky téměř denně a velmi ráda za babičkou chodila i vnučka Dominika. Nejbližší ženy Fialové ale nic nezdědí.

Herečka totiž veškerý majetek rozdala pár let předtím, než ji začalo trápit zdraví. V roce 2010 přepsala na dceru opečovávanou chalupu nedaleko od Děčína v Chřibské a také byt v pražských Dejvicích s tím, aby ho jednou obývala vnučka.

Fialová svůj majetek tedy rozdala zavčasu a rodina nyní nemusí téměř nic řešit. Jen poslední rozloučení, které se koná už tento čtvrtek v 11 hodin v Divadle ABC.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:45 úterý 30. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  94
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
 • Trapas
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat