Spaceyho potopila rodina: Užíval si otcovo znásilňování, teď je stejná stvůra, říká bratr

Kariéra oscarového herce Kevina Spaceyho se zdá být nenávratně zničena. Devětapadesátiletý muž, který naposledy exceloval v úspěšném seriálu Domek z karet, totiž čelí trestnímu stíhání za sexuální obtěžování osmnáctiletého chlapce. O přílišnou podporu se opřít nemůže, a co víc, nyní ho veřejně shodil jeho vlastní bratr Randall Fowler, který se už v minulosti nechal slyšet, že je jejich vlastní otec často znásilňoval. „Kevinovi se to ale líbilo a nyní se stal otcovou přesnou kopií,“ prohlásil!

Kevin Spacey počátkem týdne stanul před soudem v Massachusetts, který projednává případ údajného sexuálního obtěžování osmnáctiletého chlapce. Ačkoliv ten byl v době činu podle amerických zákonů ještě nezletilý, hollywoodský herec ho opil a následně osahával. Soud byl odročen na březen a Spaceymu hrozí trest až pěti let odnětí svobody.

Jestliže se Kevin Spacey může opřít o něčí svědectví, pak to rozhodně není svědectví jeho vlastního bratra. Randall Fowler, který pracuje jako řidič limuzíny a se Spaceym není několik let v kontaktu, se rozpovídal v pořadu The Drew and Mike Show o děsivém tajemství jejich rodiny a svému bratrovi zasadil tvrdou ránu.

Fowler se už v minulosti nechal slyšet, že je oba v mládí bičoval a znásilňoval jejich otec, mimochodem fanatický nacista, který před syny rád přednášel o nadřazenosti bílé rasy a popíral holokaust. Jenže zatímco jemu tím zničil celý život, Kevin Spacey na otce nahlížel tak trochu jinak.

Kevin Spacey jako Frank Underwood.

Kevin Spacey jako Frank Underwood v seriálu Domek z karet

„Já otce (Thomas Fowler zemřel v roce 1992, pozn. red.) vnímám tak, že zničil celý můj dospělý život, protože jsem žil v hanbě, zmatku a stranou. Oproti tomu mému bratrovi se to líbilo, a to velmi. Nakonec se dal na herectví, chtěl získat bohatství, moc a vliv, který pak využíval k tomu, aby přilákal svou kořist a ukojil tu svoji touhu,“ prohlásil Fowler.

Bratr slavného herce se domnívá, že se Kevin Spacey postupně vyprofiloval ve stejnou zrůdu, jakou byl jejich otec. Se zneužívám se prý vyrovnal tak, že začal sám mladé chlapce zneužívat.

„Vím přesně, kdo je Kevin Spacey. Je to můj otec, nestvůra,“ říká nekompromisně Fowler a dodává, že jejich podoba byla znát už od dětství. „Mám jejich společné fotky a je na nich vidět, jak se jeden na druhého dívají,“ tvrdí.

Další soud, který bude Spaceyho případ projednávat, se uskuteční 4. března 2019. Samotný herec se ho zúčastnit nemusí, má být ale k dispozici na telefonu. 


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:55 sobota 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Tvl
  17
 • Super
  12
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat