Další oběť sexuálního násilí: Herkula osahával slavný návrhář

Kevin Sorbo se stal obětí sexuálního obtěžování. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Skandál kolem množících se obvinění ze sexuálního obtěžování v Hollywoodu graduje a poprvé se ozval také slavný muž. Představitel legendárního Herkula Kevin Sorbo tvrdí, že ho obtěžoval jeden z nejslavnějších módních návrhářů Gianni Versace. „V životě musíš oš*kat všechno,“ šeptal mu do ucha.

Sexy představitel bájného Herkula Kevin Sorbo (59) odstartoval svou kariéru v osmdesátých letech jako model. Začínal v reklamě, zalíbil se ovšem slavnému módnímu návrháři Giannimu Versacemu. Chtěl, aby pro něj pracoval.

Zval ho na různé společenské akce. Potkával na nich osobnosti, jako je Sophia Loren, Luciano Pavarotti nebo Richard Gere, což na něj dělalo velký dojem. Akcí se však postupně zúčastňovalo čím dál tím méně lidí. Vyvrcholilo to, když se jednou ocitli na romantické večeři ve dvou. Versace Kevina začal hladit po noze.

„Člověče, já jsem na ženy, víš to?“ řekl mu tehdy. To však módního guru neodradilo.

Versace měl herce přemlouvat k sexu.

Versace měl herce přemlouvat k sexu.

„To je to, co se mi na tobě líbí. Nejsi zženštilý typ. Jsi mužný. V životě musíš oš*kat všechno. Musíš vyzkoušet psa, kočku, chlapa i ženu,“ popsal jejich vzájemnou komunikaci Sorbo v pořadu The Adam Carolla Show.

Módní návrhář sexuálně obtěžoval Kevina Sorba.

Módní návrhář sexuálně obtěžoval Kevina Sorba.

Herec nabídce nakonec odolal. Údajně se dál přátelili. Italský módní návrhář byl zastřelen u vchodových dveří svého domu 15. července 1997. Jeho vraha našli deset dnů po vraždě mrtvého. Zastřelil se stejnou zbraní. Motiv nebyl nikdy objasněn.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:05 24. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4
 • Super
  3
 • Cože
  3
 • Trapas
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat