Rozchod a deprese: Keitha Flinta (†49) z The Prodigy před smrtí opustila tato krásná Japonka

Keith Flint, frontman kapely The Prodigy, spáchal sebevraždu. Spekuluje se o tom, že jednou z příčin mohl být i rozchod s manželkou Mayumi Kai. Dva dny před smrtí ještě zpěvák běžel náročný závod... | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvák kapely The Prodigy Keith Flint (†49), jehož nehybné tělo bylo nalezeno v pondělí ráno v jeho domě v anglickém Essexu, podle přátel trpěl těžkými depresemi. Stalo se tak poté, co se rozešel se svou manželkou, japonskou DJ Mayumi Kai. K prodeji měl poté nabídnout také svou usedlost.

I když dva dny před smrtí zaběhl svůj osobní rekord, psychicky na tom Keith Flint, známý z kapely The Prodigy, podle blízkých přátel nebyl zrovna nejlíp. Navenek to však vypadlo, že je vše zalité sluncem.

„Jednadvacet minut a dvaadvacet sekund, to byl rekordní Keithův čas, který v sobotu zaběhl. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se schylovalo k nějaké tragédii,“ uvedl novinář Rob Hadgraft k závodu, který se o víkendu běžel v Central Parku v Chelmsfordu.

Idylku na venkovském sídle nedaleko Dunmow v Essexu narušil až nedávný rozchod s manželkou Mayumi Kai, se kterou se v roce 2006 oženil. Krátce po něm upadl Flint do těžkých depresí, kvůli nimž měl frontman kapely znovu sáhnout po drogách a lécích na předpis, kterým se léta vyhýbal.

Rozlehlou usedlost měl dokonce nabídnout k prodeji. Zřejmě tak nechtěl zůstávat v místě, které mu připomínalo šťastné chvilky s manželkou i dobu, kdy byl psychicky v pohodě a těšil se života na venkově, který byl na hony vzdálený divokým jízdám, které měl díky úspěchu The Prodigy za sebou.

„Nevěřím tomu, že to říkám, ale náš bratr Keith si tento víkend vzal život,“ napsal Liam Howlett, frontman kapely. „Jsem v šoku, jsem nasranej, zmatenej a mám zlomené srdce,“ dodal.

Fotogalerie

Komentáře