Kazma zatáhl do války s Leošem svoje fanoušky... S Marešem to ani nehnulo!

Tlak Kamila Kazmy Bartoška na sociálních sítích nabírá na obrátkách. Zatímco Leoš Mareš stále mlčí, Kazma do své hry vtáhl i své fanoušky. A ti mají pro Mareše jasný vzkaz: Naval ferrari!

Pokud si Leoš Mareš myslel, že se Kamil Bartošek smíří s jeho prohlášením, že nesouhlasí se způsobem, jakým jej donutil řídit jiný vůz než trabant, a proto mu odmítá dát klíčky od svého ferrari, pořádně se přepočítal. Kazma totiž opravdu hodně touží po Marešově luxusním ferrari, které sám moderátor dobrovolně dal všanc.

Kazma totiž o víkendu navštívil Utubering v Brně, kde vyburcoval své fanoušky k tomu, aby za něj vyslali Marešovi vzkaz. A ten se moderátorovi líbit nebude. Ačkoliv na sociálních sítích má v podporovatelích velkou převahu (půl milionu), Kazma předvedl, že v reálu je to trošku jinak. Vzkaz pro Mareše je totiž jasný a nezaměnitelný.

Nutno ale říct, že zatím to nevypadá, že by Leoš chtěl couvnout. Zatímco Kazma burcoval davy, Mareš vyvezl svou ženu i v luxusním ferrari na tradiční „venčení luxusních bouráků“ pod hlavičkou Advantage Cars tour.  

Zatím to vypadá, že Leoše nic nerozhodí. Kazmovy provokace neguje, s Monikou fotí kampaně na nějakou minerální vodu a prohání svoje ferrari po kopcích. 

Tak uvidíme, komu prvnímu vytečou nervy. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:54 4. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  12
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře