Každá holka chtěla křídla. Gabriela Gášpárová přiznala svůj tajný sen

Otevření nové prodejny Victoria’s Secret v pražském Palladiu si nenechala ujít ani Gabriela Gašparová. Influencerka a moderátorka, která se značkou spolupracuje už několik let, zavzpomínala na svůj dětský sen stát se jedním z legendárních andílků. Kromě toho promluvila také o nové moderátorské výzvě v reality show Are You The One, přípravách na natáčení v Thajsku i o tom, jak oslavila kulaté narozeniny svého partnera Petra Havránka.

Gabriela Gašparová dorazila na slavnostní otevření nové prodejny Victoria’s Secret v obchodním centru Palladium ve skvělé náladě. Není divu. Se světoznámou značkou spodního prádla spolupracuje už zhruba dva roky a její další expanze na českém trhu ji potěšila.

„Líbí se mi to moc, Victoria’s Secret je moje srdcovka a jsem hrozně vděčná, že s ní můžu už asi dva roky spolupracovat. Jsem hrozně ráda, že se ta Victoria’s Secret rodina rozšiřuje a že ji nemáme už jenom na Chodově, ale už i v Palladiu,“ svěřila se redakci.

Řeč přišla také na aktuálně diskutované castingy na nové tváře Victoria’s Secret. Právě přehlídky této značky byly dlouhé roky snem dívek po celém světě a jinak tomu nebylo ani u Gašparové. „Rozhodně to byl sen každé malé holčičky i můj. Myslím si, že taková myšlenka proběhla asi každé ženě. Strašně mě baví sledovat, jak to bude probíhat, a jsem ráda, že Victoria’s Secret dává šanci všem ženám,“ uvedla.

Přestože je s modelingem dlouhodobě spojována, sama se za modelku příliš nepovažuje. V poslední době se totiž její profesní směřování ubírá jiným směrem. „Já se ani nepovažuju za modelku. Myslím si, že teď směřujeme spíš do moderování. Čeká nás jeden hezký projekt,“ naznačila.

Tím projektem je reality show Are You The One, kterou bude společně s partnerem Peterem Pannem moderovat v exotickém Thajsku. Na účastníky čeká luxusní vila, která Gabrielu nadchla už z fotografií. „Myslím si, že tahle vila nemá konkurenci v Čechách a na Slovensku v rámci reality shows. Konkuruje světovým show. Strašně se těším, až tam přiletíme a prozkoumáme každý kout,“ popsala.

Přiznala ale, že s blížícím se odletem roste také nervozita. Na novou roli se proto poctivě připravovala. „Proběhly přípravy v rámci hereckých tréninků a mluveného slova. Jak se to blíží, tak je samozřejmě nervozita větší. Ale těšíme se strašně moc. Tuhle roli jsme si vždycky přáli vyzkoušet,“ řekla otevřeně.

Zamilovaná dvojice navíc v posledních dnech slavila. Petr Havránek totiž oslavil třicáté narozeniny. Místo drahých dárků dostal společně strávený čas. „Nejsme úplně na materiální věci. Chtěla jsem, abychom se ještě před odletem potkali všichni jako rodina. Setkala se jeho i moje rodina, dali jsme si oběd a strávili hezký čas. Takové dárky máme asi nejradši,“ uzavřela Gabriela Gašparová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu