jít naiDNES.cz

Katie Holmes: Má nového chlapa, nebo je s Jamiem Foxxem?

Katie Holmes byla zastižena s cizím mužem. Že by byly pravdivé fámy o rozchodu s Jamiem Foxxem? | foto: Profimedia.cz

Katie Holmes (39) byla spatřena po boku neznámého muže, čímž vyvolala další vlnu spekulací, že s hercem Jamiem Foxxem (55), který nedávno čelil Me Too obvinění, se rozešli. Ačkoliv herečka má s hvězdou Nespoutaného Djanga randit už od roku 2013, od dob rozvodových tahanic s Tomem Cruisem znatelně sešla a působí ztrhaným dojmem.

Hvězda seriálu Dawsonův svět byla nedávno zachycena vedle neznámého muže, čímž se znovu začalo spekulovat o tom, zda je Katie Holmes stále v páru s Jamiem Foxxem. Herečka na snímcích působí unaveně, což už se s ní táhne od rozvodu s Tomem Cruisem v roce 2012. Že by na ní manželství se scientologickým fanatikem zanechalo takové šrámy, které jsou patrné i několik let po odloučení?

Když to vezmeme popořadě, Katie Holmes byla pro Toma Cruise „doporučena“ jako vhodná partnerka, která by odpovídala vysokým požadavkům scientologické církve. Tedy aby měla podobné postavení jako má Cruise – vhodný původ, čistý drogový rejstřík a samozřejmě žádné pornografické záznamy nebo nahé scény ve filmech. Dvojice se poprvé setkala v roce 2006 a už po dvou měsících přišlo na zásnuby.

Vztah podle bývalých zaměstnanců scientologické církve nefungoval a hvězda Mission Impossible se neměla ani ke Katie, ani k jejich dceři Suri, která podle výpovědí byla věčně uřvané dítě. Cruise zase nebyl většinu času doma. Dvojice se k velké nelibosti Toma Cruise v roce 2012 nechala rozvést a postupně se domluvila na podmínkách.

Dále se spekuluje, že už od roku 2013 Katie Holmes navázala vztah s Jamiem Foxxem, hvězdou filmu Quentina Tarantina Nespoutaný Django. Teprve před rokem se dvojice k románku přiznala, což by znamenalo, že se jim podařilo celé čtyři roky zůstat v utajení.

Nedávno vyšel v Daily Mirror článek, podle něhož se ukázala mnohaletá nevěra Jamieho Foxxe, pár se proto údajně odloučil a zrušil plánovanou svatbu. Podle dalších informací Katie Holmes prý požadovala po svém snoubenci předmanželskou smlouvu, která by ji chránila v případě Foxxovy nevěry. Později se ale k celému článku vyjádřila mluvčí Katie, která tvrdila, že celý článek je vymyšlený.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:05 11. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře