Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Kate Hradu navrátí prestiž, inspiraci našla u Ivanky Trumpové a začíná přebírat veřejnou roli

  Dcera prezidenta Miloše Zemana přijela podpořit do Chateau Šanov sestřičky a zdravotní bratry v soutěži Anděl mezi zdravotníky. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Přiznám se, že když jsem se dozvěděla, že budu dělat rozhovor s dcerou prezidenta Miloše Zemana (76) Kateřinou (27), měla jsem z toho rozporuplné pocity. Naživo jsem Kateřinu nikdy neviděla, jen jsem znala její skandál a kampaň podporující jejího tátu. Věděla jsem, že se odstěhovala do ciziny a pak se občas ukázala na oficiální akci, kde působila dost nepřístupně. Bylo těžké nemít předsudky.

  Když jsem jela na soustředění soutěže Anděl mezi zdravotníky, kde jsem se měla s Kateřinou Zemanovou sejít, nevěděla jsem vůbec, do čeho jdu. Nikdy jsem se s ní nesetkala osobně, jen jsem samozřejmě jako každý jiný o ní měla svou představu na základě jednoho skandálu, jejích bývalých partnerů a mnoha článků, které o ní vycházely. Bylo těžké si udržet čistou hlavu a nesoudit předem, byť je to dcera dost kritizovaného prezidenta Miloše Zemana.

  A je asi dobře, že jsem z toho měla rozporuplné pocity, protože jsem možná v hloubi duše očekávala to nejhorší. Že Katka bude nepříjemná, nebude se chtít o ničem bavit, bude arogantní a bude se až dychtivě zastávat svého otce. 

  Jaké ale bylo překvapení, když k nám přiběhla mladá, krásná, milá a obyčejná holka s úsměvem na rtu a předem si ani neurčila, na které otázky nebude odpovídat, jak to bývá u politiků a rodinných příslušníků zvykem. Přišla naprosto uvolněná, s ničím neměla problém a bylo vidět, že je ve velmi uvolněné náladě.

  Kateřina Zemanová v pořadu Experti.

  Možná to bylo i tím, že na akci, která podporovala zdravotníky, fotila i svůj první kalendář. Celé místo Chateau Šanov mělo příjemnou atmosféru, nic nebylo na křeč, proto i takto celý rozhovor vypadal. Příjemně plynul, žádné odpovědi se nevyhýbala a otevřela i soukromí druhého rodiče, tedy maminky, která není tolik vidět.

  Kateřina Zemanová, pokud něco zdědila po otci, tedy kromě podoby, je to umění projevu. Miloš Zeman je znám tím, že dokáže hodiny souvisle mluvit spatra, a jeho dcera bude mít tento dar taky. Už nyní se pozná, že má pro to vlohy a pevné základy. Předvedla sebejistý a noblesní projev a bylo poznat, že se v tom cítí jako ryba ve vodě. Že jí pozornost nedělá sebemenší problémy a že je mladá krev, která by mohla Hradu napravit reputaci a přitáhnout mladé lidi. 

  Z Kateřiny vyrostla krásná a cílevědomá slečna.

  Přece jen teď je to tak, že kdo se točí kolem Miloše Zemana, nemá moc ponětí, jak zaujmout teenagery a mladé lidi. Kdo tu moc ale v rukou má, je Kateřina, která se nejspíše inspirovala u Ivanky Trumpové.

  Ta také skvěle zastupovala otce Donalda Trumpa a zastupovala tak svou macechu Melanii v roli první dámy.

  I když sama Katka označení „první dcera“ nemá moc ráda, protože to není žádný oficiální post, je na ní vidět, že si hledá svou cestu. Angažuje se v charitě, zatím je pro ni zapálená a odhodlaná pomoci kdekoli, kde to jen půjde. Ráda by se více věnovala nadaci Miloše Zemana, i když má sama práci v Anglii.

  S ředitelem soutěže Anděl mezi zdravotníky Davidem Novotným

  Z dívky se škraloupem, která dříve neměla moc vkusu, nosila oblečení „stará mladá“, vypadala zaraženě až uzavřeně, vyrostla sebejistá osobnost, kterou bude možná Hrad ještě hodně potřebovat. A ona je připravena se vším pomoci.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:42 sobota 30. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • Super
   57
  • Trapas
   53
  • Haha
   18
  • Tvl
   14
  • Sladký
   5
  • Cože
   3

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz