jít naiDNES.cz

O rodiče přišla v 16, nafotila odvážné snímky a miluje stres: Kdo je Marie Fialová z Tváře?

Herečka a skvělá stepařka Kateřina Marie Fialová přiznává, že měla hodně divoké mládí. Nyní už se prý naučila svůj temperament ovládat. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Kateřina Marie Fialová (26) si nemůže stěžovat na to, že by jí osud do cesty nepřipravil celou řadu hodně „hustých“ zkoušek. V šestnácti letech přišla nejdřív o otce, který podlehl rakovině, a krátce nato i o matku, která se zabila. Sama přiznává, že to pro ni bylo hodně těžké období, s nímž se poprala po svém. „Beru to tak, že to bylo nutné, abych se s tím vyrovnala,“ řekla ke svému „rockovému“ období.

Tatínek zemřel na rakovinu a o týden později se mi maminka zabila. Já na to období moc ráda nevzpomínám, já to beru, pracuji s tím a je to těžké,“ svěřila se Kateřina Marie Fialová, která aktuálně září v show Tvoje tvář má známý hlas, kde vynikne nejen její zpěv, ale i stepařské umění. V něm posbírala vavříny nejen v Česku, ale i na evropských a celosvětových kláních.

„Chybí vám ta rodičovská láska, ta péče, protože od těch šestnácti do dvaceti to se mnou nebylo lehké. Musela jsem se s tím nějak vyrovnávat, chovala jsem se, jak jsem se chovala, ale tak to je a je to součást mojí osobnosti,“ svěřila se v rozhovoru pro televizi Nova nadějná umělkyně.


V těžkých chvílích jí byli oporou nejen blízcí a přátelé, ale i umění a pohyb. Odmala stepuje, v deseti letech se jí ujal choreograf a stepař Pavel Strouhal, který je i jejím manažerem. Kateřina se stala čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu, což předvedla jako Jiří Korn v prvním díle Tváře.

Fialová je temperamentní mladá dáma, která se nebojí výzev. Před rokem proto svolila k nafocení série fotek do pánského časopisu.

„Mám prsa, mám zadek, mám boky, a tak jsem se nechala nafotit. Fotky nejsou vulgární, je to jen poukazování na to, co žena má,“ nechala se slyšet herečka, která si v osmi letech zahrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

„Jsem hyperaktivní a mám hodně energie, která ale občas dojde, čerpám síly hlavně v lese, to je nejlepší místo,“ říká Fialová s tím, že tady se Kateřina i Marie dostanou do vzácné rovnováhy a je konečně chvíli klid. 

„Miluju stres, protože mě vždycky nabudí k tomu vydat ze sebe to nejlepší,“ dodává.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat