jít naiDNES.cz

Co bude Kateřina Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube, kde bude svým fanynkám radit, v čem ji následovat a čím se u ní inspirovat. Připravila si pro ně také speciální okénko, akorát je s ním menší problém.

Již jsme vás informovali, že hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla ve svých téměř čtyřiceti letech prosadit se na YouTube.

Svůj záměr ohlásila jenom několik dní poté, co z této platformy utekl nejslavnější a nejvlivnější český youtuber Jiří Král, který ač měl milion sledujících, si uvědomil, jak prohnilým prostředím se YouTube stalo.

Ani jeho rozhodnutí ale Kristelovou nerozhodilo a stále na svém instagramovém účtu promuje, že již brzy zveřejní své první video, v němž bude s copánky recenzovat různé kosmetické přípravky.

Kromě jiného se její sledovatelé mohou těšit na tipy na knihy, které stihla Kristelová za svůj život přečíst.

Zádrhel nastává v momentě, kdy se snažíte rozluštit, co Kristelová myslela zkratkou A&Q. Může se zdát, že jde o kosmetickou značku, kterou bude promovat, ale není tomu tak. Vysvětlení je mnohem jednodušší.

Má jít totiž o mezinárodně používanou a ustanovenou zkratku Q&A, která značí „questions and answers“, což v překladu znamená otázky a odpovědi.

U Kristelové bude ale pořadí přehozené.

Nejdřív si nejspíš vymyslí odpovědi a pak jí budete moct na klíč položit otázku. Nebo by se příště mohla jednoduše podívat do slovníku či Googlu a zjistila by, co slovíčka, která tak ráda používá, znamenají.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 18. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  210
 • Trapas
  37
 • Tvl
  20
 • Super
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře