Víme první: Kristelová dostala na hodinu padáka z televize, stojí za tím Erbová

Kateřina Kristelová čelí drsné výpovědi televize Barrandov. Důvodem má být skandál kolem zneužití telefonního čísla Vlaďky Erbové. Zákulisní informace mluví jasně. Kdo ji nahradí?

Kateřina Kristelová dostala výpověď s okamžitou platností. Na televizi Barrandov, kde točila pořad Paparazzi, musela skončit na hodinu, údajně kvůli kauze se zneužitím telefonního čísla Vlaďky Erbové

Té kdosi založil profil, na základě kterého jí volali muži s požadavkem na eskortní servis. Sama exmanželka Tomáše Řepky však naznačila, že za tím stojí právě Kristelová. 

„Ke kauze, která je stále v šetření Policie České republiky a ke které se tedy nemohu blíže vyjadřovat, chci sdělit pouze to, že mám od PČR informaci o záznamu z kamerového systému banky, kde proběhla platba erotického, fiktivně založeného inzerátu. Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti,“ nechala se slyšet Erbová.

Sama Kristelová, která se svým působením na televizi Barrandov pravidelně chlubila na svém Instagramu, celou věc odmítla komentovat. 

Tomáše některé její otázky dost znervóznily.

Paparazzi s Kateřinou Kristelovou končí.

Vyhýbala se odpovědi, kličkovala, nepřímo však potvrdila informaci Expresu, a to že ji v pořadu Paparazzi nahradí Alice Bendová!

Sama herečka však přiznává, že nikdy neměla ambice stát se top modelkou. Na to...

Kristelovou nahradí Alice Bendová.

Ještě koncem října se přitom šuškalo, že by měla mít Kristelová na Barrandově společný pořad s Tomášem Řepkou, který měl sám s televizí vyjednávat.  

Zdroj z televize tvrdí, že s Kristelovou už však nehodlá spolupracovat v žádném ohledu a na žádném projektu.

Je tohle začátek, nebo konec války žen Tomáše Řepky?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:33 8. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  222
 • Trapas
  138
 • Super
  51
 • Tvl
  26
 • Cože
  25
 • Sladký
  12
Komentáře