jít naiDNES.cz

Protimluvy Kristelové: Láskou se nechlubím a za ruku Tomáše nechytím!

Internetem koluje další video Kateřiny Kristelové (38), kde moderátorka všem do kamery slibuje, že nebude sociální sítě plnit zamilovanými fotkami a rozhodně nikdy nepřidá snímek, na němž svou polovičku drží za ruku. O Velikonocích přitom přidala fotku, na níž svírá Řepkovu (44) dlaň.

O tom, že si moderátorka Kateřina Kristelová protiřečí, není už nějaký ten čas pochyb. Kolik rozhovorů na téma vztahových fotografií ale ještě před pár měsíci rozdala, je až s podivem. 

Přestože je momentálně nejvíce sdílnou ženou v showbyznysu a na svém Instagramu informuje o každém kroku, který s partnerem Tomášem Řepkou udělají, nedávno do kamery přísahala, že nebude sdílet snímky, na nichž drží svou lásku za ruku. A když už, bude to jedna fotka za několik měsíců. „A na tomhle nehodlám nic měnit,“ stojí si pevně za svým ve videu, které je aktuálně hitem internetu.

Přesně na Velikonoce se přitom moderátorka pochlubila fotkou, na níž v restauraci svírá fotbalistovu ruku. A protože dobře ví, že se ještě nedávno přesně těmto věcem posmívala, uvedla, že k tomuto činu ji vyzval sám Tomáš. „To tys mi řekl, abych ti podala ruku,“ připsala k příspěvku, u kterého raději předběžně zakázala možnost komentářů.

V posledních dnech totiž lidé ve velkém Kateřině psali veřejně své názory na její i Tomášovu osobu. Žádali si především vysvětlení, jak je to s falešnými inzeráty Vlaďky Erbové, které měli založit a zaplatit.

Donedávna takové komentáře moderátorka jen mazala a uživatele blokovala, nyní se ale rozhodla ulehčit si práci. Kladných komentářů totiž na její síti po provalení skandálu rapidně ubylo a zbývaly jen ty záporné.

Podobná videa, jako je toto, v němž absolutně vyvrací to, co momentálně dělá, navíc situaci rozhodně nepomáhají a přidávají jen na absurdnosti. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 1. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  47
 • Trapas
  31
 • Super
  10
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře