Soudkyně sledovala Instagram Kristelové: Oba jste arogantní dětinové, vzkázala

Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (44) za pornoinzeráty vyfasoval půl roku natvrdo, jeho přítelkyně Kateřina Kristelová (38) pokutu padesát tisíc korun. Soudkyně Hana Bartoňová vykutálené dvojici kromě trestu udělila ještě tvrdou, ale o to potřebnější životní lekci a pořádně se do nich obula.

U soudu Tomáš Řepka neudělal dobrý dojem. „Neuvěřila jsem vám,“ uvedla soudkyně Hana Bartoňová, která bouřliváka „ocenila“ šesti měsíci ve věznici s ostrahou. Vyvrátila také jeho argumenty o Amfoře a o tom, že s tím Kateřina Kristelová neměla nic společného.

Pokud Kristelová nezaplatí padesát tisíc korun, půjde si sednout na čtyři měsíce. Uškodilo jí zejména to, že se neúčastnila soudu.

„I já jsem v rámci případu sledovala jejich profily na sociálních sítích. Jejich reakce byly dětinské, pohrdající a arogantní,“ nechala se slyšet předsedkyně senátu.

V případě Řepky zvažovala peněžitý trest nebo obecně prospěšné práce. Významně mu ale uškodil fakt, že už má tři záznamy. Za řízení v opilosti, řízení i přes zákaz a další pochybení. Kromě toho neplatí výživné na syna Markuse, aktuálně dluží přes 200 tisíc korun. 

„Pan Řepka v minulosti dostal vykonat 180 hodin prospěšných prací. Už minule jsem apelovala na to, aby trest vykonal. On ale odčinil jen dvacet hodin a pak odjel s paní Kristelovou na dovolenou,“ pohoršila se soudkyně Hana Bartoňová.

„Obžalovaný má 180 hodin. U mě je v sazbě na dva roky. Mohla bych mu dát 300 hodin, navýšení by bylo 120 hodin. To, že jezdíte na dovolené, na vás nevrhá u soudu dobré světlo,“ dodala.

Fotogalerie

Komentáře