jít naiDNES.cz

Řepka u soudu ukázal na Amforu: Je možné, že se mi někdo chtěl pomstít!

Tomáš Řepka si definitivně zavřel dveře do fotbalového klubu Amfora. Během soudního přelíčení ve věci erotických inzerátů, které měl podle obžaloby vytvořit spolu se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou, do řízení zatáhl i své spoluhráče ze slavného týmu. Řepka totiž tvrdí, že jeden z inzerátů mohl vytvořit někdo z členů Amfory!

Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Roman Skamene, Jan Berger, Karel Dobiáš, Zdeněk Meruňka, Vašo Patejdl, Antonín Panenka či Petr Salava. To je jenom hrstka slavných osobností, které byly spolu s Řepkou a Kristelovou v lucemburském hotelu Légère Hotel Luxembourg, ze kterého byl založen jeden z falešných inzerátů proti Vlaďce Řepkové Bahenské (Erbové). Právě na tuto skutečnost se dnes soudkyně Tomáše Řepky zeptala. A jeho odpověď šokovala nejen ji, ale nejspíš všechny členy slavné Amfory.

„Já jsem založil jenom inzerát, který jsem platil na pobočce Raiffeisenbank v Praze. S ostatními inzeráty nemám nic společného. V Lucembursku jsem se během popíjení s ostatními chlapy svým činem v rámci řeči pochlubil a je možné, že se mi někdo z nich chtěl pomstít. Bylo u toho kolem padesáti lidí,“ řekl Řepka v soudní síni.

Na přímý dotaz právní zástupkyně Vlaďky Erbové, zda u toho byla i Kateřina Kristelová, Řepka odpověděl negativně. „Byli u toho jenom chlapi. Ženy měly spolu jinou akci. Tam byla Kateřina s Jiřinou Bohdalovou a dalšími. Celkově dvacet procent osazenstva byly ženy,“ tvrdil Řepka.

Na dotaz, zda by mu to dokázal někdo z přítomných dosvědčit, že o falešném inzerátu v Lucembursku mluvil, nedokázal odpovědět.

„Možná by se někdo našel, ale nevím, jestli se do toho někomu bude chtít. Nevím, jestli ještě někoho dohledám. Byli to mladí kluci,“ začal tvrdit najednou Řepka.

Zamotal se Tomáš Řepka do svých lží, nebo se mu opravdu snaží někdo ze slavné Amfory uškodit? Podle státního zástupce Jana Petráska je nepravděpodobné, že by se čin odehrál tak, jak popisuje Řepka. Dle jeho slov stojí za všemi inzeráty právě Kristelová s Řepkou.

Zatímco Řepka se k jednomu z nich přiznal, Kristelová tvrdí, že s žádným z nich nemá nic společného. A to přestože je z kamerových záznamů zřejmé, že jeden z nich byl zaplacen z její peněženky a byla to ona, kdo ze svého mobilu u přepážky diktoval číslo účtu.

Tomáš Řepka u soudu přiznal svou vinu.

Tomáš Řepka u soudu přiznal svou vinu, tady je promítán záznam z banky, kde Kristelová platí.

Soud se případem bude zabývat znovu 23. srpna. To by mělo dojít k výslechu Vlaďky Erbové a nejspíš dojde i k vynesení rozsudku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:15 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Haha
  20
 • Tvl
  12
 • Super
  11
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat