jít naiDNES.cz

Kristelová s Řepkou se po soudu poprvé ukázali na veřejnosti: Na pohřbu!

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) zavzpomínala na své začátky, kdy coby go-go tanečnice vystupovala v klubu Radost FX, a vypravila se na pohřeb legendy české klubové scény DJ Loutky, občanským jménem Michala Maudra. Do Strašnic ji doprovodil i Tomáš Řepka (43), který byl nepravomocně odsouzen k půl roku natvrdo za falešné pornoinzeráty.

K Velké obřadní síni strašnického krematoria Kateřina Kristelová nakráčela rázně a hrdě, se vztyčenou hlavou, rudými rty, kyticí, přítelem Tomášem Řepkou a nezbytnou vuittonkou. I přes původní plány se nakonec zdrželi po dobu všech šesti songů, které během posledního rozloučení hrály. 

Zaplněná Velká obřadní síň krematoria v Praze-Strašnicích totiž nedávala moc prostoru k brzkému odchodu a zmizení po anglicku, byť už Kateřina splnila svoji „povinnost“ zúčastnit se, nebylo dost dobře možné.

Řada hostů se sice podivovala nad tím, proč se Kristelová s Řepkou pohřbu účastní, moderátorka by ale jistě odpověděla, že byla Loutkovou velkou obdivovatelkou, fanynkou a určitě i kamarádkou, protože se „mnohokrát“ někde v klubu „potkali“.

Škoda jen, že podobně razantním a odvážným způsobem Kristelová nenakráčela i do síně Městského soudu v Brně, kam byla pozvaná a odkud si její partner odnesl půlroční nepodmíněný trest, proti kterému se následně odvolal.

Na druhou stranu, kam vyrazit v době, kdy pozvánek na akce povážlivě ubylo a vy přesto chcete do společnosti vyrazit? Vybrat si ale pohřeb jako místo, kde se zviditelnit? Není to už trochu moc?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:58 28. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  82
 • Super
  19
 • Haha
  18
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat