Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému fotbalovým schopnostem, ale pornoskandálu. Již i britské bulvární noviny Daily Mirror se totiž zaměřily na erotické inzeráty, kvůli kterým si on i jeho současná partnerka Kateřina Kristelová již vyslechli obvinění od vyšetřovatelů. Jak to, že to někdo nezastavil?

Dneska je sice o Tomáši Řepkovi slyšet převážně jenom kvůli jeho skandálům, bývaly ale časy, kdy patřil k nejlepším stoperům na světě. I proto jej v roce 2001 z italské Fiorentiny přetáhli do londýnského West Hamu, kde strávil pět let svého kariérního života.

Přestože tam již dvanáct let nehraje, jeho jméno má v Británii stále věhlas, i proto britští novináři nadále věnují pozornost jeho životu po konci kariéry a neuniklo jim ani nic z toho, čím Řeka nyní prochází. Na serveru Mirror Online je tak z toho mezinárodní ostuda a z Řepky s Kristelovou globální celebrity.

Když pomineme fakt, že se přiznal k tomu, že v roce 2012 v zápase s Libercem fauloval záměrně, aby Sparta Daniela Křetínského nevyhrála titul, Britové se zaměřili hlavně na jeho současné skandály, kdy je společně se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou kvůli erotickým inzerátům v hledáčku policie.

Neopomenuli ani jeho dluhy, které Řepka nasekal neplacením alimentů, a obecně rekapitulují celý jeho skandální život.

Článek na jedné z nejčtenějších britských bulvárních webových stránek má ale jeden kladný moment. Kateřina Kristelová si může odškrtnout, že o ní píší zahraniční novináři. Otázkou je, zda jí dojde, že nejde o nic, čím by se měla chlubit. Naopak.

Jenom škoda, že se Kristelové nepodařilo britské reportéry zastavit. Takový konec si totiž Tomáš Řepka, který bude muset brzy obléknout oranžovou vestu a nastoupit na obecně prospěšné práce za neplacení alimentů, nezasloužil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:47 21. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  55
 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
Komentáře