jít naiDNES.cz

Jak si užít Vegas, aniž by Řepka s Kristelovou vytáhli paty z Hostivaře

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka mají sen podívat se do Ameriky. Rádi by do Las Vegas, otázkou je, co téhle dvojici řeknou úředníci. Trestané lidi nemají v USA moc rádi. | foto: Koláž Expres.cz

Moderátorka Kateřina Kristelová (39) se s oblibou tituluje jako zkušená travelerka. Co se cesty do Las Vegas týče, možná to dopadne tak, že bude cestovat jen „prstem po mapě“. Za velkou louží nerolují červené tepichy pro ty, kdo mají nějaký škraloup a byli trestáni. S Tomášem Řepkou (44) si ale město hříchu mohou užít v pohodlí domova.

„V New Yorku jsem nikdy nebyla a je na mém wish listu hodně nahoře. A Tomáš mi chce ukázat Las Vegas. Chceme hodně cestovat, proto jsme si udělali volný leden,“ svěřila se Kateřina Kristelová fanouškům.

Cestovatelské nadšení kalí snad skutečnost, že za falešné pornoinzeráty byla moderátorce uložena roční podmínka a Tomáš Řepka vyfasoval 300 hodin obecně prospěšných prací. Další hrozba trestu nad ním visí v souvislosti s prodejem luxusního vozu, který nebyl tak úplně jeho.

V případě, že by se úřadům jejich poklesky nezdály a s registrační žádostí ESTA by dělaly drahoty, máme pro ostře sledovaný pár, a nejen pro něj, několik fíglů, jak si Las Vegas nebo New York užít, aniž by člověk vytáhl paty z Česka. Níže uvedené rady platí pro všechny, kdo na USA nemají čas, náladu ani peníze.

1.Seriály a filmy

Sex ve městě, Kriminálka New York nebo Las Vegas, Přátelé, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, to jen krátký výčet toho, co si člověk může pustit, když se mu zachce výletu za velkou louži.

Pokud máte dost velkou televizi a v obchoďáku nakoupíte ještě pár tapet nebo obrazů, bude iluze Nového Jorku téměř dokonalá.

2.„Emerický“ outfit

Sluneční brýle, blyštivé oblečení, tetování, žvýkací guma, kterou máte vždy po ruce, stejně jako kšiltovka a mikina s nápisem New York(er) vám mohou navodit iluzi, že jste právě dosedli na letiště JFK.

Když ještě světácky prohodíte pár anglických frází, můžete klidně vyrazit na nákup do Penny Marketu na pražskou periferii a místní si na vás budou ukazovat jako na americké turisty. Fakt že jo!

3.Odpovídající krmě

Není žádným tajemstvím, že Řepka i Kristelová rádi jedí na cizí účet. Kdyby se podařilo „vyhandlovat“ pár voucherů do restaurace Hard Rock Cafe nebo TGI Fridays, mohla by se udělat opulentní hostina plná žeber, hamburgerů, cibulových kroužků a litrů koly. 

V případě hmotné nouze se lze spolehnout i na pulty supermarketů, kde mají amerických pochutin v mrazicích boxech víc než dost, navíc před Vánocemi jsou nejrůznější laskominy často v akci.

4.Bedny za barákem

Možná to ty dva překvapí, Las Vegas máme v Praze hned na několika místech. Herna Little Las Vegas se nachází v osmém pražském obvodu, stejnojmenné svatostánky hazardu najdeme i v Turnově nebo Liberci.

Pokud by člověk netrval na názvu Las Vegas, otevírají se mu v tuzemsku netušené možnosti. Navíc existuje reálná možnost, že provozovatelé herny nebo kasina známý pár poznají a dají jim hru i jeden drink zdarma. A to se vyplatí!

5.Manhattan nebo Long Island

Jako v „Améru“ se můžete v mžiku ocitnout i díky míchaným nápojům, a to takřka hned. Stačí si zajít do některého z koktejlových barů a poprosit obsluhu o drinky se světovým názvem.

Pokud máte hluboko do kapsy, nebo máte v okolních nálevnách „zaťatou sekyru“, nezoufejte. 

Levnou whisky koupíte v každé večerce, sladký červený vermut taky, střik angostury nahradíte fernetem a místo koktejlové třešně do sklenky od hořčice hodíte sušenou brusinku nebo cherry rajče. Rázem máte Manhattan jak víno a navíc za babku, závidět vám bude i Láďa Hruška! 

Když se, nedej bože, cinknete, druhý den můžete kocovinu vyspávat v pohodlí gauče, a ne v předraženém hotelu, na který stejně nemáte.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:38 22. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  222
 • Trapas
  41
 • Tvl
  24
 • Super
  22
 • Sladký
  15
 • Cože
  11
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře