„Přestupková komise“ Kristelová dělá sama tolik přestupků, že z toho jde hlava kolem

Kateřina Kristelová ráda vyhrožuje přestupkovou komisí a Policií České republiky. Na svém instagramovém účtu dokonce natočila sérii videí, v nichž vysvětluje, proč by si ji a jejího partnera Tomáše Řepku neměl nikdo brát do pusy. Právě kvůli tomuto videu by ale sama mohla být popotahována úřady. Kromě toho, že je špatně připoutaná, ještě k tomu natáčí videa na svůj mobil za jízdy!

Je Kateřina Kristelová opravdu tak bezohledná vůči svému okolí, nebo si jen neuvědomila, jak se chová? Nepravomocně odsouzená moderátorka totiž na svém instagramovém účtu zveřejnila video, z něhož je zřejmé, že vzniklo za jízdy v autě, a to s největší pravděpodobností na dálnici. Z odrazu v jejích brýlích je navíc jasné, že za volantem vozu sedí právě ona.

Ačkoliv sama vyhrožuje svým hejtrům vysokými pokutami, jí samotné za tento počin hrozí až dva body a tisícikorunová pokuta. V případě zahájení správního řízení by se částka navýšila o patnáct set korun.

To ale nebyl jediný přestupek, jehož se měla moderátorka, která měla podle nepravomocného rozsudku Městského soudu v Brně společně s Tomášem Řepkou založit inzerát jménem jeho exmanželky Vlaďky Erbové, čímž jí způsobili psychickou újmu, dopustit.

Z videa je totiž jasné, že si bezpečnostní pás provlékla podpažím, což se dá vnímat jako jízda bez bezpečnostního pásu. Za tento přečin jí hrozí tři body v rámci bodového systému a až dvoutisícová pokuta.

Finanční postih a body jsou ale banalitou proti tomu, co se mohlo stát. Všichni máme totiž stále v živé paměti tragédii, která se loni v červenci odehrála u Obrnic na Mostecku. Tehdy tam nabouraly dvě dívky, přičemž jedna z nich autonehodu nepřežila. Svou zběsilou a tragickou jízdu autem natáčely a živě vysílaly na sociální síť.

Kristelová navíc neohrozila jenom svůj život, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Moderátorka by pro příště měla možná víc přemýšlet, a pokud má opravdu nutkání natáčet cokoliv na sociální sítě, bylo by chytřejší bezpečně zastavit a pak teprve vzít mobil do ruky. Ocenili by to určitě i všichni dopravní policisté a i ostatní účastníci silničního provozu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:11 7. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  173
 • Trapas
  63
 • Tvl
  26
 • Super
  20
 • Cože
  18
 • Sladký
  16
Komentáře