Kristelová maže kritiky: Vadily jí narážky na její váhu, prý se pěkně zakulatila

Kateřina Kristelová | foto: Instagram Kateřiny Kristelové

Kateřina Kristelová (39) se poslední měsíce téměř stáhla z veřejného života, její blog však žije dál. Když nedávno anoncovala další díl, jedna z fanynek se pochvalně vyjádřila k její postavě. Komentář moderátorka rychle smazala, nebylo totiž jisté, zda dotyčná myslí slova vážně, anebo si z ní dělá legraci a dobírá si ji.

„Tuesday. Nové video již brzy na...,“ pozvala Kateřina Kristelová ke sledování svého nového videa, kde diváky seznamuje s novinkami nejen ze světa kosmetiky. Vzhledem k tomu, že se tak stalo po delší odmlce, vzbudila její zpráva velký ohlas.

„Je vidět, že se máte dobře. Hezky jste se nám zakulatila,“ napsala pod zmíněnou pozvánku jedna z dam. Moc dlouho se u Kristelové na zdi neohřála. Za několik málo okamžiků byl její komentář smazán, později pro jistotu zmizely i „nezávadné“.

Na čistky obsahu pod příspěvky má teoreticky jistě právo, přece jen jde o „její království“. Na druhou stranu mohou podobné kroky stávající sledující otrávit a ty nové odradit, protože mohou nabýt dojmu, že se tu jen chválí a člověk tu nesmí vyjádřit svůj názor.

Nebyla by první ani poslední z řad známých tváří, které lustrují komentáře a ty negativní nebo potenciálně „škodlivé“ raději mažou. 

Soudit podle jedné fotky by bylo jistě unáhlené. Nemuselo jít o lichotivý úhel, ve hře je i špatné světlo nebo nešťastný úhel při natáčení. Kristelová mohla všem vzít vítr plachet tím, že by ukázala, že tomu taky není a delší pauza se na její postavě ani v nejmenším neprojevila...

Fotogalerie

Komentáře