Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Opravdu ho neznala? Na Instagramu Kristelové existuje záhadný „snubák od Kočky“

  Určitě nechodím s Honzou Kočkou, nechala se slyšet Kateřina Kristelová v roce 2014, kdy ji dnes už neexistující časopis Spy zastihl v jeho společnosti. Ze stejné doby, kdy s ním byla spojována, a ona to dnes odmítá, ale existuje na jejím instagramovém profilu fotografie záhadného prstenu a pod ním figuruje jedno z nejskloňovanějších jmen dneška – Jan Kočka mladší.

  Od té doby, co v pátek ve čtyři ráno na 33. kilometru dálnice D11 naboural Jan Kočka mladší (†28) v protisměru do nákladního vozu a zabil jeho řidiče Miloslava (†28), přičemž sám ve vraku svého mercedesu zemřel, se opět na přetřes dostává celá historie rodiny Kočkových a momentálně se jedná o jedno z nejskloňovanějších jmen dneška.

  Osud této rodiny, která provozuje například matějskou pouť, rozhodně nikdy nebyl chudý na lidská dramata, tragická úmrtí, podivné podnikatelské manýry, politické vazby a různorodé známosti od těch vlivných až po ty, kdo se mezi vlivné přes Kočkovy dostat chtěli.

  Jednou z dívek, kterou oslnilo poutní pozlátko a exhibiční luxus, měla být v roce 2014 Kateřina Kristelová, nynější partnerka Tomáše Řepky. Již neexistující časopis Spy Kateřinu a Jana Kočku mladšího tehdy vyfotil před barem Kozička, který je pro pražské občany vyhlášeným zlatokopeckým místem.

  Lidé žijící v hlavním městě vědí, že do Kozičky chodí holky „na čekanou“ a zbohatličtí synové či známí sportovci si tam mohou vybírat jak v obchodním domě.

  „S Honzou se znám dlouhou dobu. Jeho rodina se stýká s lidmi ze showbyznysu, není na tom nic zvláštního. Pár rozhodně nejsme. S nikým nechodím, jsem volná. Pokud bych někoho poznala, musel by být určitě speciální, aby se něco stalo a já se zamilovala,“ řekla tehdy v roce 2014 Kristelová, zatímco v říjnu 2018 dva dny po jeho smrti redakci Expres řekla, že ho „prakticky neznala“.

  Na jejím instagramovém profilu ovšem existuje záhadná fotografie z února 2014, tedy z doby, kdy byla spojována s Janem Kočkou mladším, na níž svým fanouškům ukazuje darovaný prsten, údajně k Valentýnu. „Mám říct ano?“ ptá se Kristelová laškovně, což samo o sobě není tak zásadní.

  Důležitější je, co se děje pod fotkou.

  Uživatel s nickem Venito_8, který na fotografii s prstenem reaguje, je totiž Václav Kočka, bratranec Honzy Kočky mladšího, jehož tam také v komentáři označuje.

  Kristelová se v roce 2014 laškovně ptá, zda má říct ano, a dole v komentářích bratranec Jana Kočky mladšího označuje v komentářích právě Honzu Kočku.

  Znamená to snad, že Honza Kočka mladší v zimě roku 2014 žádal Kristelovou o ruku? Znamená to snad, že Kristelová dostala prsten k Valentýnu od někoho jiného, ale chtěla Honzu Kočku pouze vyprovokovat a nakonec se na vějičku chytl jeho bratranec Václav? Znamená to snad, že Kateřina od nikoho prsten vůbec nedostala, nikdy jí nepatřil, jen se s nějakým půjčeným vyfotila a doufala, že se její život bude vypadat zajímavější?

  Jak sama přece dneska tvrdí: „Prakticky jsem ho neznala.“

  Kateřinu jsme požádali o vysvětlení. Odmítla se vyjádřit.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:37 čtvrtek 31. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   50
  • Haha
   23
  • Super
   18
  • Tvl
   13
  • Cože
   9
  • Sladký
   9
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...