Kristelová děkovala mrtvému Hefnerovi za příležitost. Ta ale nebyla!

Smrt Hugha Hefnera je koncem jedné legendární éry časopisu Playboy a nad odchodem muže, který svlékl tisíce žen, truchlí i moderátorka Kateřina Kristelová. Ta „Hefovi“ poděkovala za příležitost objevit se na titulce Playboye. Má to ale háček. Hefner o tom neměl ponětí!

Marilyn Monroe, Madonna, Cindy Crawford, Kate Moss či Pamela Anderson, to vše jsou krásky se objevily na titulní stránce legendárního Playboye,  Marilyn byla dokonce hned na titulní stránce prvního výtisku. V roce 2008 lechtivé snímky pro českou mutaci magazínu Playboy nafotila i Kateřina Kristelová.

Ta tuto bezesporu velkou událost připomněla na svém Instagramu, když děkovala Hughu Hefnerovi za příležitost, kterou jí před lety dal, až to vypadá, že si ji Hef - jak mu kamarádi říkali - vybral sám.

Vše je ale jinak. Kdo zná pozadí události, ví, že dostat se na titulní stránku českého Playboye nebylo nikdy nic těžkého. Stačilo k tomu mít peníze nebo někoho, kdo je umí sehnat.

Kačka, která nyní prožívá podle svých slov nejšťastnější období svého života, dostala tehdy k dispozici tři inzertní stránky, které mohla zobchodovat, aby se zaplatily náklady focení. To proběhlo na venezuelském ostrově Isla Margarita a autorem snímků byl Vladimír Štross.

Ačkoliv světové krásky za titulní stránku v Playboyi inkasují miliony dolarů, Kristelová naopak musela peníze sehnat, aby na titulní stránce vůbec byla. Kristelová v tom ale rozhodně není sama, toto je případ všech českých krásek, i proto je úsměvné, že dneska úspěšná moderátorka děkuje Hefnerovi za příležitost. Ty ostatní Češky totiž raději mlčí, protože vědí, že Hefner s tím neměl rozhodně nic společného a s největší pravděpodobností by je osobně ani neschválil.

Pochopitelně stejně jako Katka, i my si myslíme, že pokud by ji Hef znal osobně, určitě by hned zanevřel na Marilyn Monroe a chtěl by po smrti být pochován poblíž Kristelové. Jestli ale bude Kačka i nadále takto exhibovat, jediné, co ji čeká, je smrt mediální. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  47
 • Trapas
  24
 • Super
  20
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře