jít naiDNES.cz

Kristelová jde k soudu kvůli falešným inzerátům. Řepka plive na Erbovou

Co vlastně vede lidi k tomu, aby si začali vzájemně ubližovat? | foto: koláž Expres.cz

Toto léto bude zatraceně horké! Kateřina Kristelová a její domovská redakce Extra mohutně nasazují reklamu na nový pořad a prvním hostem je jak jinak než Tomáš Řepka. Ten proti své bývalé ženě Vlaďce Erbové nasadil ten nejtvrdší kalibr urážek a nazval ji nejpromiskuitnější ženou u nás. Mezitím také vyšla zpráva, že hlavní líčení ve věci falešných erotických inzerátů proběhne už za necelý měsíc. A obžalovaní jsou oba – Řepka i Kristelová. Že by to celé byla pomsta a ládování munice před nastávajícím třaskavým soudem?

Okamžik, na který Vlaďka Erbová dlouho čekala, se již blíží. Soud s Tomášem Řepkou, který dle policie své bývalé ženě založil společně se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou inzeráty na eskortních stránkách, se bude konat již 26. července. Obžalovaný je nejen fotbalista, ale také moderátorka, která opakovaně tvrdila, že s případem nemá nic společného a vše je čistě problém Tomáše Řepky.

„Doufám, že celá kauza se už co nejdříve uzavře a pro mě tím skončí nepříjemná a náročná životní etapa. Věřím, že u nadcházejícího soudu vyjde najevo ta dlouho slibovaná celá pravda, i když to možná někomu zkomplikuje léto,“ řekla pro Expres.cz Erbová, která doufá, že soud jí dá za pravdu a bude moci celý případ uzavřít.

Kristelová i Řepka si však myslí, že pravda je na jejich straně a informují o tom nejen na svých profilech na sociálních sítích, kde se k celé věci vyjadřují, ale také prostřednictvím nového pořadu Extra Focus, který vychází pod hlavičkou Extra.cz a Kateřina jej uvádí. 

Do prvního zahajovacího dílu si pozvala svého partnera Řepku, s nímž vede rozhovor o jeho bývalé manželce, nepřítomné Vlaďce Erbové. Bohužel je veden až v příliš osobní rovině, neboť se zde Řepka o Erbové vyjadřuje jako o nejvíce promiskuitní osobě českého showbyznysu, čímž Vlaďku opakovaně poškozuje. „Díky jménu Řepka je nejslavnější nehtařkou v Brně (Erbová pracuje jako manikérka). Jinak je to ale nejpromiskuitnější osoba v Česku, jakou znám,“ mluví Řepka o své bývalé ženě a matce syna Markuse. 

Na dotaz redakce Erbová nechtěla komentovat Řepkovy ataky. „K pořadu paní Kristelové a jejího hosta v podobě mého exmanžela se nemohu vyjádřit, neboť jsem jej neviděla, nicméně doufám, že se z jejich strany nejedná o další útok na mou osobu, který bych musela vysvětlovat svým dětem,“ uzavřela s nadějí na dobrý konec.

I když je celý rozhovor veden jednostranně a kladené otázky jsou často návodné, Kristelová uvádí, že do pořadu pozvala i Erbovou, aby tím zachovala vyváženost. „Moje klienta žádnou pozvánku do pořadu nedostala,“ vysvětlila advokátka Karolina Zelenková s tím, že celé interview pečlivě zhlédnou a zváží další právní kroky. Šéf Extra.cz Josef Šťastna, který se na pořadu obsahově podílí, byl o poznání obezřetnější. „Chtěli jsme Vlaďku pozvat, ale nepovedlo se to,“ říká šéfredaktor

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:55 26. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Haha
  33
 • Super
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat