Reakce na výstup Řepky s Kristelovou v Telebritách jsou epické: Tomáši, štěkni!

Moderátorka Kateřina Kristelová a fotbalista Tomáš Řepka jsou pro smích. Lidé na sociálních sítích si z nich utahují ve velkém, píšou vlastní zážitky a dokonce s nimi i z legrace diskutují. Kristelová na některé z komentářů odpovídá a dokonce mluví o Vlaďce Erbové.

Po odvysílaném díle Telebrit, ve kterém Kateřina Kristelová zastavila jako nezvaný host rozhovor s Tomášem Řepkou, se doslova strhla lavina reakcí. Sledovatelé Kristelové a Řepky se začali rozepisovat ve velkém a kromě několika vtipných hlášek se dělí s vlastními zážitky. 

Fotografie těch nejlepších reakcí na svém profilu sdílel „protekční fracek“ Pavel Novotný, s nímž Řepka vede již několik měsíců válku.

„Tomáši, jestli nemůžeš mluvit, tak dej na příštím představení nějaký signál. Třeba třikrát štěkni,“ píše jeden z uživatelů, který naráží na to, že Kristelová za svého partnera mluví a diktuje mu, co má dělat.

To další z uživatelů se podělil o trochu pikantnější zážitek. Novotnému do soukromé zprávy zaslal, že Kristelová obcházela stánky se slazenými nápoji a vyžadovala drinky zdarma. „Byl jsem v Bubbleology na brigádě, jsou to cca 2 roky. Na všechny pobočky tenkrát přišel e-mail, že Kateřině Kristelové nemáme v žádném případě dávat drinky zdarma. Že obchází pobočky a vyžaduje drinky zadarmo,“ uvedl muž, jehož identitu Novotný skryl a k příspěvku napsal, že je Kristelová „holubářka“.

Jiní s Kristelovou zase ve velkém diskutují na sociálních sítích. Ty, kteří s ní nesouhlasí a nesdílí stejné názory, blokuje, v opačném případě s fanoušky komunikuje.

Na jeden z komentářů dokonce Kristelová reagovala s reakcí na bývalou ženu svého přítele Vlaďku Erbovou. „Upřímně se divíme, že ji ještě nikdo nevypleskal veřejně, ale prý se dva konkrétní dotyční chystají. Upřímně neznám člověka, který by měl horší pověst než Vlaďka Erbová. Nedávno jsme byli v restauraci, kde nám říkal pán, co vedl gynekologické centrum, které si prý v jistou dobu Erbová pletla s hotelem, tak strašné věci, že jsem se smála celou noc,“ rozepsala se s několika vysmátými emotikony Kristelová. 

Erbová se k těmto napadením odmítla vyjádřit s tím, že vše je v řešení právníků. „Považuji za podstatné jiné hodnoty než se vyjadřovat ke každé hypotéze, smyšlence a ‚zaručené‘ informaci, která proběhne sociálními sítěmi,“ napsala Expres.cz s tím, že si raději užije pěkný víkend.

Dle reakcí lidí na sociálních sítích „pěkný víkend“ čeká i Kristelovou a Řepku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:34 18. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  107
 • Trapas
  27
 • Tvl
  19
 • Super
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře