jít naiDNES.cz

Kristelová a Řepka a jejich společná cesta: Nenasytnost je žene do problémů

Přesně před rokem měli Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová bezvadně nakročeno k tomu, aby si napravili pověst a společně si pomohli od veřejných nálepek „blikanec“ a „slavomanka“. Média, fanoušci a dokonce i kolegové z showbyznysu k nim byli vstřícní a fandili jim. Jenže to jim bohužel nestačilo. Jen za rok si stihli uříznout tu největší ostudu a stanout před soudem kvůli útoku na bývalou manželku Řepky Vlaďku Erbovou.

Když spolu začali Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová chodit, nikdo jejich vztahu nedával příliš nadějí. Bouřlivák a prostořeká blondýnka však velmi překvapili. Když se společně ukázali na veřejnosti, byli velmi pokorní, slušní a zdálo se, že skandální minulost hodili za hlavu. 

To však nikdo nečekal, co přijde jen rok po odhalení jejich vztahu. 

Kateřina i Tomáš jsou nyní obviněni z vytvoření erotických inzerátů Vlaďky Erbové na stránkách s eskortem a ve čtvrtek se dokonce konal soud, během kterého se Řepka ke všemu přiznal. 

Mimo to pár vede válku s bývalým bulvárním novinářem Pavlem Novotným a pouští se do každého, kdo jim není po chuti. Na sociálních sítích dokonce zablokovali mraky svých bývalých fanoušků a na některé podali i trestní oznámení. Zkrátka a dobře se pouští do války s každým, kdo má jen trochu odlišný názor než oni dva. 

Romeo a Julie českého showbyznysu.

Romeo a Julie českého showbyznysu.

Oba měli přitom jedinečnou šanci začít s čistým stolem. Zvali je na akce, na které by se dřív nedostali, a byli středem zájmu. Získali přirozenou pozornost, na niž doposud nebyli zvyklí. A to se stalo jejich kamenem úrazu. Tedy především v případě Kateřiny.

Kdo chce víc, nemusí mít nic

Od doby, co je moderátorka v showbyznysu, dělá vše pro to, aby se o ni někdo zajímal nebo o ní napsal alespoň řádek. Ne nadarmo proto dostala nálepku „článkokopky“, která pro veřejný zájem udělá vše. 

Jakmile se tedy s Tomášem dostala do dění, nabyla dojmu, že je nezničitelná, a začala s novináři mluvit o Vlaďce Erbové a zbytečně tak přiživovala spor, který fotbalista s bývalou ženou vedl. 

Je to tady!

Erbová a Řepka před soudem.

Erbová a Řepka se tak během několika posledních měsíců dostali mnohokrát do slovní potyčky provázené vulgarismy a výčitkami, až nakonec skončili u soudu. Z šetření vyplynulo, že inzeráty skutečně založil Řepka, k čemuž se i bývalý kapitán Sparty přiznal, a komplicem mu je dle jeho slov „kamarád“.

Oba si naprosto zbytečně zadělali na problém, který z nich momentálně udělal nejen bizarní postavy showbyznysu, ale také stíhané osoby. Nenasytnost a chtíč po slávě zejména Kateřinu doběhly a bohužel s sebou strhla už tak raněného Řepku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:12 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  254
 • Trapas
  64
 • Super
  53
 • Tvl
  41
 • Cože
  28
 • Sladký
  18
Komentáře