Nejlepší kamarádka Kristelové se od ní kvůli skandálu distancovala. Šlo jí o kšefty!

Aktuálně je její jméno spojováno s choulostivými inzeráty Vlaďky Řepkové Bahenské (rodným jménem Erbové) na stránkách s nabídkou eskortu, je vyšetřována policií a rojí se kolem ní plno dalších spekulací. Moderátorka Kateřina Kristelová zkrátka momentálně řeší jeden problém za druhým, a jak se Expres.cz podařilo zjistit, zády se k ní otáčí nejen klienti, ale i přátelé.

Moderátorka Kateřina Kristelová neřeší jen ostudu jako Brno, ale také vztahy se svými blízkými. Podle zjištění Expres.cz se totiž měla rozkmotřit se svou nejlepší kamarádkou od dětství, se kterou roky vedla svůj blog. Kristina Vodičková od spolupráce s Kateřinou odstoupila prý poté, co začala přicházet o své letité kontakty a začaly být v ohrožení její kšefty s klienty. 

„Kristina už o tom, že se s Katkou rozdělí, přemýšlela dlouho. Viděla obsah blogu trochu jinak, a když Katka začala chodit s Tomášem, jako by nic jiného neexistovalo,“ řekla nám jedna ze zasvěcených kamarádek, podle které pro Kristinu bylo poslední kapkou, že ji Katka začala stahovat pomalu ke dnu.

„Jakmile se objevily první kauzy a problémy v médiích, firmám se to nelíbilo, a tak začaly ze spoluprací couvat. No a Kristina se vezla s Katkou... Ačkoli se situací neměla nic společného, přicházela o nabídky,“ dodala zasvěcená osoba, která si přeje zůstat v anonymitě. Podle ní neměla Kristina na výběr. Buďto přijde o práci, anebo se s Kateřinou domluví na konci.

 „Ta domluva proběhla v pohodě do chvíle, než se Týna chtěla se čtenáři rozloučit a poutat na svůj nový projekt. Katka jí to hystericky zakázala s tím, že tím poruší podmínky. Aktuálně tedy Kateřina vede blog sama, ale má co dělat, aby to udržela,“ uzavřela dobře informovaná přítelkyně. 

Katka a Kristina se po letech spolupráce rozešly.

Katka a Kristina se po letech spolupráce rozešly.

Ženy spolu blog vedly více než čtyři roky a psaly o kosmetice, knihách a svých zážitcích z běžného života. Svého času dokonce natáčely videa, ve kterých ženám radily s různými produkty. 

Zatímco ještě před rokem a půl byl blog aktualizovaný několikrát týdně, nyní na něm příliš nových článků nenajdete. Kristelová totiž aktuálně řeší především svůj vztah s Řepkou, o kterém pravidelně reportuje na svém Instagramu. Většinu spoluprací s firmami pak také převedla na tuto sociální síť s tím, že se jí to více vyplatí.

Za jeden příspěvek si totiž moderátorka může říct až patnáct tisíc korun a nemusí pro to udělat téměř nic. Její cena se však se skandálem v zádech samozřejmě rapidně změní. Kateřina momentálně na svůj Instagram znovu nasazuje již jednou zadané propagace, aby vytvořila dojem, že její cena na trhu po aféře stoupá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:50 20. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  153
 • Haha
  73
 • Super
  17
 • Sladký
  17
 • Tvl
  16
 • Cože
  10

Mohlo by vás zajímat